مجله اینترنتی فانوس : دختر ۱۷ ساله روسی “آنا فیسچنکو” که چند ماه قبل ناپدید شده بود توسط پولدارهای اماراتی دردبی سر ازمراکز فساد درآورد.

عرب های دوبی شرف دختران را می خرند / دختر 17 ساله 12 هزار دلار به خانه فساد فروخته شد + عکس

به گزارش رکنا، روزنامه “سن” انگلستان نوشت که در دبی به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فساد و فحشا در جهان، این دختر روس در مقابل دریافت ۱۲ هزار دلار به مراکز فساد کشانده شده است.

دبی یکی از مراکز تجارت فحشا در منطقه خاورمیانه است که سالانه هزاران زن و دختر از مناطق مختلف جهان به شکل برده داری قرون وسطایی در آن خرید و فروش شده و در مراکز فحشا بکار گرفته می شوند.

البته ظاهرا این نوع تجارت در امارات مانند دیگر کشورهای عرب حوزه خلیج فارس ممنوع است؛ اما بسیاری از مردم امارات حکومتشان را متهم به بی توجهی به این موضوع کرده اند.

روزنامه سن ادامه داد: مادر دختر روس به نام اولگا از طریق اینترنت بازگشت دخترش را خواستار شده که گویی یک مرد ثروتمند عرب در ازای پرداخت مبلغی کلان  او را به فساد کشانده است.

کاربران شبکه های اجتماعی امارات و دیگر کشورهای عربی درماه های گذشته با اعتراض شدید به گسترش فحشا و تن‌فروشی در هتل‌ها و کلوپ‌های شبانه دبی، به حاکمان امارات هشدار داده اند که پیش از نزول عذاب الهی، مراکز فساد و فحشا را تعطیل کنند.

منبع: العالم

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.