ویلای ترامپ

ویلای مجلل ترامپ در سواحل کارائیپ + تصاویر دکوراسیون

ویلای ترامپ کنار ساحلی زیبا یکی از املاک گرانقیمت اوست که 4 سال پیش خریداری و حالا برای مشتریان 28 میلیون دلار قیمت فروش تعیین کرده است.

ویلای و امارت اشرافی دونالد ترامپ در کارائیپ

رئیس جمهور امریکا دونالد ترامپ یک ویلای مجلل با امکانات فوق العاده در سواحل کارائیپ دارد که از قرار معلوم برای فروش گذاشته است اما قیمت بالای تعیین شده از سوی ترامپ خریداران را از خرید آن نا امید کرده است. ویلای ترامپ که “شاتو دپالمیه” نام دارد در سال 2013 توسط دونالد ترامپ خریداری شد ، رئیس جمهور امریکا این خانه را با هدف اجاره دادن و کسب درامد به این روش خریداری کرد . ویلای لوکس ترامپ 11 اتاق خواب و 12 سرویس بهداشتی کامل دارد.

بر اساس گزارش میرر ترامپ قیمت فروش این ویلا را 28 میلیون دلار تعیین کرده در حالیکه خود او زیر 20 میلیون تومان برای خریدآن پرداخت کرده بود.از ویژگی های دیگر این خانه می توان به مساحت چند هزار متر مربعی ان اشاره کرد که در ساختمان اصلی شامل 2 خانه اصلی برای میزبان و میهمان است.محوطه بیرونی و فضای سبز آن نیز که خود به تنهایی بخشی از جاذبه های ویلا محسوب می شود. تصاویر دکوراسیون داخلی و محوطه بیرونی این امارت زیبا را در ادامه و در دنیای مد نمناک مشاهده خواهید کرد .

تصاویر دکوراسیون داخلی ویلای مجلل دونالد ترامپ در کارائیپ

ویلای ترامپ ویلای ترامپ ویلای ترامپ ویلای ترامپ ویلای ترامپ ویلای ترامپ ویلای ترامپ

تصاویر دیدنی از دکوراسیون اشرافی ویلای ترامپ رئیس جمهور آمریکا

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.