پلیس گفته است که با حضور ماموران پلیس امنیت تهران در رستوران امیر ریش 70 نفر دختر و پسر که مشروبات الکلی مصرف کرده بودند دستگیر شدند.

 پارتی مختلط دختران و پسران دوجنسه تهرانی در رستوران امیر ریش با مشروب و رقص و ...  دانلود کلیپ سکس پارتی تهران,دانلود کلیپ پارتی,آدرس پارتی تهران,آدرس پارتی دختر پسر تهران,آدرس پارتی,پارتی کجا برم,پارتی خفن ,کلیپ فیلم رقص سکسی دختر باسن لخت ,دانلود کلیپ سکسی دختر منشی کیرکلفت پسر مست ,دانلود کلیپ سکسی تلنبه کون کس تنگ ساک دختر پسر زن جنده فراری,داستان سکسی کیرکلفت پسر همسایه دختر زن جنده خاله دخترخاله گی لزبین همجنسبازی حشری جیغ لخت ضربدری دوکیره داگی تلنبه آبکیر ساک 

 خبرگزاری قوه قضاییه از اقدام پلیس برای بازداشت پنجشنبه شب 70 زن و مرد در یکی از رستوران های شمال تهران خبر داد.

به گزارش فانوس : و به گفته پلیس ایران، این افراد مشروبات الکلی مصرف می کردند و مست بودند.

خبرگزاری قوه قضائیه (میزان) نوشت: بیش از 70 زن و مرد مست و تعدادی دو جنسه شب گذشته در یکی از رستوران های فرحزاد دستگیر شدند.

ماموران پلیس پایتخت شب گذشته در جریان برگزاری یک میهمانی مختلط در یکی از رستوران های فرحزاد در شمال تهران قرار گرفتند.
با حضور ماموران پلیس امنیت تهران در رستوران امیر ریش 70 نفر دختر و پسر که مشروبات الکلی مصرف کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

همچنین تعدادی دو جنسه نیز در میان دستگیرشدگان شناسایی شدند.

قبل از این هم تعدادی از زنان و مردان به دلیل برگزاری جشن های مختلط و همراه با مصرف مشروبات الکلی در شهرهای مختلف ایران، بازداشت شده بودند.

ایسنا هم نوشت:  مرکز اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی اعلام کرد که حوالی ساعت 3 بامداد صبح امروز در پی دریافت گزارشاتی مبنی بر حضور عده ای در یکی از سفره خانه‌های واقع در منطقه فرحزاد شرقی اکیپی از عوامل پلیس به این محل اعزام شدند.

پس از حضور ماموران در این سفره خانه که فردی معروف به «امیر ریش» تصدی گری آن را بر عهده دارد مشاهده شد که 70 نفر از افراد در این سفره خانه حضور دارند و به مقر انتظامی منتقل شدند.

دستگیرشدگان شامل 40 مرد که 6 نفرشان دوجنسه بوده و 30 زن هستند که پس از انتقال این افراد به مرکز پلیس و انجام تست الکل مشخص شد که تست الکل 28 نفر از مردان و 6 نفر از زنان مثبت است.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.