در پارک چیتگر لباس هایم را درآورد و … / تجاوز به زن پولدار در مکانی خلوت

به گزارش مجله اینترنتی فــــــانــــــوس : زنی می گـــــوید توسط یک دزد ربوده شده و در پارک چیتگر به او تجاوز شده اســـــت.با فانوس همراه باشید در پارک چیتگر لباس هایم را درآورد و … / تجاوز به زن پولدار در مکانی خلوت

پارک-چیتگر-لباس-هایم-را-درآورد-تجا

 ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

در پارک چیتگر لباس هایم را درآورد و … / تجاوز به زن پولدار در مکانی خلوت

فـــــــانـــــــوســـــــ : سارق کیــف‌ قاپ با ربودن زن میانسال او را به بوستان چیتگر کشاند و بعد از آزار‌ اموالش را دزدید. متهم پس از دستگیری مدعی شد تحت تاثیر شیشه مرتکب این آدم‌ ربایی شــده است.

پنجم آذر سال گذشته زنی میانســال با حضور در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران از سارقی آزارگر شکایت کرد.

فانوس : شاکی به قاضی Judge علــی ایرد موسی گفت: من بازنشسته‌‌ام و تنها زندگی می‌کنم. فرزندانم در امارات زندگی می‌کنند. عصر دیروز برای دریافت رسید بانکی از فردی به بومهن رفتم. بعد از گــــرفتن رسید برای بازگشت به خانه‌ام در کرج، سوار یک دستگاه پژو ۴۰۵ شدم. قرار بود چمدانم را جمع کنم و برای دیدن فرزندانم به امارات بروم.

به گزارش مجله اینترنتی فانوس : وی ادامــه داد: راننده در نزدیکی بوستان چیتگر تغییر مسیر داد و مرا ربود. التماس کردم که رهایم کند که قبول نکرد. او با چاقو ضربه‌هایی به سرم زد و قصد جانم را داشـــت. سارق مدارک هویتی، کارت‌های بانکی، گوشی تلفن همراهم و ۴۰۰ هزار تومان پول نقد مرا سرقت Stealing کرد و از خودروی در حال حرکت به بیرون پرتم کــــرد. راننده‌ای عبوری مرا یافت و به کلانتری برد. روز بعد متوجه شدم چهار میلیون تومان از کارت‌هایم سرقت شده است.

 ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

در پارک چیتگر لباس هایم را درآورد و … / تجاوز به زن پولدار در مکانی خلوت

فانوس : همزمان با تشکیل پرونده قضـــایی‌ ماموران پایگاه پنجم پلیس Police آگاهی تهران جست‌وجو برای دستگیری سارق آزارگر را آغاز کردند تا این که با گذشت بیش از پنج‌ماه از ماجرا، هفته گذشته مامـــوران دو جوان زورگیر و کیف‌قاپ را بازداشت کردند که یکی از آنها همان راننده فراری بود.

او دیروز همراه همدستش برای تحقیقـــات به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران آمد. این در حالی بود که شاکی با دیدن متهم، او را شناسایی کرد.

سارق آزارگر بازجویی شد و به قاضــــی پرونده گفت: در شرکت مواد خوراکی کار می‌کردم که به خاطر اعتیادم به شیشه اخراج شدم. در ادامه با مردی آشنا شدم که دزد The Thief بود و با هم هشت مـــورد زورگیری و ۲۱ فقره کیف‌قاپی کردیم. زمانی که شاکی زن را ربودم شیشه مصرف کرده و توهم زده بودم. به او آزار رسانده و اموالش را دزدیدم. صدایی به من می‌گفــــت او را بکشم که نتوانستم و از خودرو به بیرون پرتش کردم.

با اعتراف وی و همدستش، آنها برای تحقیــــقات روانه پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران شدندFunnos.com

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.