پاری سن ژرمن

پاری سن ژرمن با گل نیمار پیروز شد

نیمار پاس گل دوم را در دقیقه 62 برای کاوانی ارسال کرد و در دقیقه 82 با استفاده از پاس کاوانی، گل سوم پاری سن ژرمن را به ثمر رساند.

گل و پاس گل نیمار در پاری سن ژرمن

ســتـــاره برزیـلی در اولیـــن بازی با لباس تیـم جدیـدش درخـشــیـــد و پاریسی ها را به پیـروزی رســـانـــد. پاری سن ژرمـن در اولیــن بازی نیـمـــار برزیــلـــی در لبــاس جدیدش، بازی هفــتـه دوم لیگ دســـتـــه اول فرانـسـه (لوشامـپـــیونه) را با برتری 3 بر صفر در خانـه گنـگــان به پایــان رســـانـد. نیـمــار پس از پایـان تشریفات اداری انـتقالــش، مجوز بازی در ایـــن رقابت را دریـافـــت کرد و برای اولین بار در لباس پاری سن ژرمن ظاهر شد.

نیـمـــار پس از گل به خودی اکوکو در دقیقـه 52، پاس گل دوم پاری سن ژرمـــن در دقـــیقـــه 62 را برای کاوانـــی ارسـال کرد و در دقــیقه 82 با اسـتفــاده از پاس کاوانــی، گل سوم تیمش را به ثمر رسانـــد تا پاریســـی ها با برتـری 3 بر صفــر مقابل گنـگان 6 امـتیازی شوند و در رده دوم جدول قرار بگـیرنــد.

پاری سن ژرمن

اولین گل نیمار برای پاریسی ها

در دیگـر بازی، موناکو 4 بریـک در خانه دیــژون به برتــری رسید.فالـکائو در دقـایـــق 3 ،37 و 51 و ژمـــرسون در دقــیـقه 25 برای موناکو و سعــیــد در دقـــیقه 43 برای دیـژون گل زدنــد.
موناکو هم 6 امتــیازی شد و در مکـان سوم قرار گرفت.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.