حمید گودرزی

حمید گودرزی بازیگر پاهای بی قرار منوچهر هادی شد

حمید گودرزی بازیگر سریال جدید منوچهر هادی به نام پاهای بی قرار شد و در کنار پانته آ بهرام و لیندا کیانی به ایفای نقش می پردازد.در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

_______________فانوس_______________

پاهای بی قرار منوچهر هادی با حمید گودرزی

مــنوچهـر هادی کارگردان پرکار سینـمـا و تلویزیون کشورمان بعــد از ساخـــت سریال عاشقـــانه , کارگر ساده نیازمـــنـــدیـــم و آیـــنــه بغل سراغ سریـالـــی تلویزیونی با نام پاهای بی قرار رفـت و کارگـردانی ایـن مجموعه تلویزیونی را برعـهده گرفت. حمیــد گودرزی در کنار لینــدا کیـــانی و پانــتــه آ بهــرام در این فیلم نقـــش هایــی را برعــهـــده دارنـــد.

حمید گودرزی با انتشار این عکس از بازیگران پاهای بی قرار نوشت:

پاهای بی قرار

حمید گودرزی بازیگر پاهای بی قـرار ساخته منوچهر هادی

به زودی در سریـال دیـــگری بجز هاتـــف بازی خواهم کرد به نام پاهای بی قرار به کارگــردانـــی منوچهـــر هادی عزیـز وبه تهـــیه کنـنـدگـی ایــرج محمـدی عزیز.

سریــال پاهـای بی قرار به تهــیــه کنــندگی ایـــرج محـمـدی و کارگردانی منوچهــر هادی بزودی برای شبکه پنـــج ساخــتــه می شود. بابک کایــدان و مهـدی محمـــدنـــژادیان نویســنـده های سریال پاهای بی قرار هستند که این مجــموعه تلویزیونی را برای 60 قسمــت به نگارش درآورده انـــد.

پاهای بی قرار

شاهرخ استخری بازیگر پاهای بـی قرار شد

تا به امروز بازیـگرانـــی چون مســـعود رایگـان، پانــتـــه آ بهرام، حمید گودرزی، مهـــرانه مهـین ترابــی، شاهــرخ اســـتــخری، لیندا کیـانـــی انـتـــخــاب شده انـــد که برخــی از آنـهــا بازیـــگـران فصل یک هســـتند و برخی بازیگـران فصل دوم. بنـــابـرایــن انـــتخــاب بازیـگــران کماکـان ادامـــه دارد.

پاهای بی قرار

منوچهر هادی کارگردان پاهای بی قرار در کنار یکتا ناصر

پاهــای بی قرار ملودرامــی خانوادگی اسـت که داستـــان رویارویی دو خانواده را نشـان می دهـــد و قربـانیــانش فرزنـدان آن خانواده ها هســـتـند. مهدی محـمـــدنژادیان نویســنــده این سریـال یکــی از نویسنده هایــی موفق عرصه هنـــر اســت که آثاری چون شوق پرواز و گشـــت ارشـــاد 2 را به نگـارش درآورده اسـت.

منوچهـر هادی کارگـــردان پرکار سیـنما و تلویزیون کشورمان امسال علـاوه بر سریال عاشـقانه که برای شبکه نمـایـــش خانـــگـــی تولیــد کرد ، فیـلم های آیـنـه بغل و کارگر ساده نیـازمــنــدیم را برای سیـنـــمــا ساخت و اکــنون ساخت مجــموعه پاهای بی قرار را برعهـــده گرفــته است.

پاهای بی قـرار منوچهر هادی با حضور حمید گودرزی پر ستاره تر شد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.