مهران مدیری امشب در دورهمی از پدرام کریمی میزبانی خواهد کرد

مهران مدیری امشب در دورهمی از پدرام کریمی میزبانی خواهد کرد

پدرام کریمی مجری توانای کشورمان امشب ، شنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۶ مهمان برنامه دورهمی میشود.با ما در مجله خبری سرگرمی فانوس همراه باشید.

پدرام کریمی مجری برنامه امروز هنوز تموم نشده امشب مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی است . برنامه دورهمی با حضور پدرام کریمی امشب ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش میشود.

مهران مدیری امشب در دورهمی از پدرام کریمی میزبانی خواهد کرد

پدرام کریمی مهمان امشب دورهمی را بهتر بشناسید

مجری مشهور و توانمند تلویزیون متولد ۲۹ تیر ۱۳۵۵ در شهر تهران می باشد،دارای مدرک کارشناسی ادبیات نمایشی است.وی علاوه بر مجری گری نویسندگی نیز میکند که اخیرآ نویسندگی فیلم زندگی جای دیگری است را بر عهده داشت.کار نوشتن را از شبکه جوان رادیو شروع کرده است.از سال ۷۶ یعنی از بدو تاسیس شبکه جوان رادیو به عنوان نویسنده وارد آن جا شد و ابتدا نوشتنش در قالب طنز بود و بعد در قالب متن های اجتماعی شد.وی در مطبوعات به عنوان طراح و کاریکاتوریست وارد شد. یاسمن شاه حسینی طراح گریم همسر پدرام کریمی است.

پـدرام کریمی با برنامه امروز هنوز تموم نشده که عصرها از شبکه یک پخش میشد به شهرت بیشتری در تلویزیون دست پیدا کرد.

پدرام کـریمی تاکنون برنامه های مختلفی را در شبکه های یک، چهار، جام جم و… اجرا کرده است که از آن میان می توان به برنامه های صبح بخیر ایران، روز ششم، کتاب چهار، مسابقه ۴ از ۷، شب های روشن، آفتاب مهربانی، ایرانی سلام و… اشاره کرد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.