پرسپولیس و تراکتورسازی

اتفاقات جالب بازی پرسپولیس و تراکتورسازی

دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی دیدار حساس و البته پر حاشیه ای را برگزار کردند.در ادامه این مطلب از بخش ورزشی فانوس با ما همراه باشید.

حاشیه های جالب بازی پرسپولیس و تراکتورسازی

شـاگــردان گل محمــدی شب گذشتـه در مقـــابـــل دیـدگـان بیـش از 45 هزار نفــر قافـیــه را به پرسپولیســـی باخـــتـــنـد. ایـــن روزهـــا قدرتـــمنــدترین تیم ایران است. ایـــن دیـــدار حسـاس و جذاب اتفاقات ویژه ای در بر داشت که در زیــر می خوانـیــد:

* تبـلـیغـات محیطـــی در این بازی همـــچون دیــدارهـای هفته اول به سازمـــان لیگ اخــتـــصـاص نداشت اما برخـلاف معمول، تیـــم میـهـمـان نیز از آن نفع می برد! مشـتـرک بودن اسپانسر دو تیــم سبـب شد تا در ورزشگاه یادگـار امـام هر دو تیـــم سرخــپوش تبــلیــغ شوند!
* پیـــروزی شب گذشتـه قرمــزهـای پایـــتخــت هشتـــمـیـــن برد آن ها در لیگ برتر مقـابـل تراکـتورسازی بود. حال آن ها در آمـــار کلـــی با 18 پیروزی دو برابر سرخپوشان آذربـــایجان برد دارنـــد و در لیـگ برتــر هم به اندازه آن ها، پیــروز شده اند.

پرسپولیس و تراکتورسازی

بازی پرسپولیس و تراکتورسازی

* مهـاجــمـان تراکـــتورسازی چنـد باری دروازه پرســـپولیـس را تهـدیـــد کردند امــا اغـلـب ضربات آنهــا در چارچوب نبود. اما در 5 دقـیــقـه پایـــانی دو ضربــه به سمـــت دروازه بیرانوند نواخـته شد و او با عکــس الــعمــل های دیدنــی مانع از گلزنــی سرخــپوشان تبـریـــزی شد. به نوعی می توان گفــت بیـــرانوند در ایـــن دیدار عمـلکـردی بهـــتـر از کلـــیـن شیــت در بازی اول داشت.

* پرســـپولیس پس از رونمایی الـــبســـه جدیـد، در 3 بازی اخـیر از طرح های مخــتلـــف برای حضور در میـادین اســتـفـــاده کرده! در دیدار سوپرکـاپ با نفـــت طرح پیـــراهـــن ها به کلــی متفـــاوت بود، در بازی هفـــته اول با فولاد آنـچـه رونمایی شد در تن سرخـپوشان بود و در مســـابـقه شب گذشـته اسـپـــانـــسـر روی پیــراهـــن ها، تغـــیـــیـــر یافتـــه بود! ایــن نکــات کوچک از عوامـــل ناکـامی باشــگاه ها در فروش لباس اورجیـنال می شود.

* تراکتورسازی هیچگـاه لیگ را با دو شکســـت آغاز نکرده بود. آن ها حتـــی در اولین دوره لیـــگ برتر که در پایــان سقوط کردنــد هم یک تساوی از دو هفتـــه ابـــتدایـــی کسب کردنـــد و در اتـــفاقـی جالـب، آن فصـل هم هفته دوم مقـــابــل پرسـپولیـس بازی کردند و الــبتــه شکســت خوردنـــد.

بررسی همه حواشی مربوط به بازی دو تیم محبوب پرسپولیس و تراکتورسازی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.