مجله اینترنتی فانوس : پرویز فلاحی پور بازیگرسریال«دلنوازان»،«اگه بابام زنده بود»،«یوسف پیامبر»، «شب دهم» و«شهرزاد» درباره فعالیت این روزهای خود گفت: در سری دوم سریال«شهرزاد» نقش نصرت پررنگ تر شده است. یک کار دیگر با آقای شایان فر قرار بود انجام دهم که اگر همزمان با این سریال نباشد، انجام می دهم.

پرویز-فلاحی-پور-۱
فلاحی پور درباره ویژگی کار با حسن فتحی عنوان کرد: از کار با ایشان لذت می برم و همیشه برایم کار با او برایم لذتبخش بوده است. عده ای به این دلیل که کارهای آقای فتحی خوب است و روی آن اشراف دارد، دوست دارند با ایشان کار کنند. اما من به دلیل چند کار مشترک با ایشان هماهنگ شدم و علاوه براین برخورد خوبی با بازیگر دارد و بازی گرفتن از بازیگر را به آرامی انجام می دهد. به دلیل اینکه دست به قلم است، کنسه های خوبی در کار دارد و گهگاه برای اینکه دیالوگ ها خوب باشد، به سرعت در ذهنش مرور می کند که فلان دیالوگ مناسب است یا نیست. اعتمادی که بازیگر نسبت به کارگردان دارد، خیلی اهمیت دارد؛ یعنی اگر به کارگردان اعتماد داشته باشید، خلاقیت شکوفا می شود اما اگر اعتماد نباشد انرژی بازیگر صرف این می شود که مبادا بازی ام خوب نباشد و … اما به دلیل اینکه به آقای فتحی اعتماد دارید، در طول کار به خلاقیت مورد نظر خود می رسید.
این بازیگر درباره کار با شبکه نمایش خانگی گفت: به نظرم فضای خوبی ایجاد می شود و اگر بین تلویزیون و شبکه نمایش خانگی به وجود بیاید و این رقابت ادامه پیدا کند، هر دو طرف موفق می شوند، چون در رقابت با یکدیگر کیفیت کار خود را بالاتر می برند و این دقیقا همان کاری است که آقای فتحی انجام داد. انشاء الله بخش دوم این سریال با وجود اینکه گفته می شود، بخش های دوم قوی تر نیست، قوی تر می شود؛ چون یکسال برای نوشتن و بازنویسی و مسائل دیگر وقت می گذارند. من هم کارم از اول مهرماه در«شهرزاد» شروع می شود.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.