از این پس مهرداد پولادی را در لیگ تایلند خواهید دید

پیوستن مهرداد پولادی به یک تیم تایلندی

مهرداد پولادی مــدافــع ایــرانــی الــشــحــایــنــه قطــر به گفــتــه ی مسئولان باشــگــاه از ایــن تیم جدا شده و برای فصــل آیــنــده شاهــد حضور او در یک تیم تایــلــنــدی خواهــیم بود.

مهرداد پولادی با یک تیم تایــلــنــدی به توافــق رســیــد و قرارداد اولیــه ای را امــضا کرد،در حالــی که پیــش از ایــن رســانــه های قطــر به نقــل از رئیس باشــگــاه الــشــحــانــیــه از چهــارمــین فصــل حضور متوالــی مهـرداد پولادی در ایــن تیم خبــر داده بودنــد، فیــصــل الــشمــری یکــی از مدیــران ارشــد باشــگــاه الــشــحــانــیــه مدعــی انــتــقــال ایــن بازیــکــن پیــشــیــن تیم ملی فوتبــال ایــران به لیــگ تایــلــنــد شد.

از این پس مهرداد پولادی را در لیگ تایلند خواهید دید

الــشمــری به روزنــامــه الوطن قطــر گفــت:قــرارداد مهرداد پولادی با باشــگــاه الــشــحــانــیــه پایــان یافــت و او پیــشــنــهــادهــای خارجــی متعــددی دریــافــت کرده بود. تمــایــل داشــت تجــربــه جدیــدی را به دســت آورد و فکــر می کنم با یک تیم تایــلــنــدی هم قرارداد اولیــه ای را امــضا کرد. باشــگــاه الــشــحــانــیــه برای مــهرداد پولادی آرزوی موفقــیــت می کنــد. او برای ما بســیــار خوب کار کرد.پولادی پس از پایــان جام جهــانــی ۲۰۱۴ برزیــل به الــشــحــانــیــه قطــر پیوست و ۳ فصــل متوالــی برای ایــن تیم که یک فصــل آن در لیــگ دســتــه دوم فوتبــال ایــن کشور بود بازی کرد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.