توجه به این نکات مهم می تواند به شما در داشتن پوشش مدرن و جذاب کمک کند

راه های ساده برای جذاب جلوه دادن ظاهر شما

گردنبندها قادرند تی شرت سفید ساده تان را به یک پوشش مدرن و خاص، بدل کنند.در بخش دنیای مد مجله خبری سرگرمی فانوس همراه ما باشید.

معجزه گردنبندها

اکســسوری ‌ها همواره به عنوان اقلـــامـی شیک و در عیـن حال ارزان برای خوب و زیبا نشـــان دادن یک ظاهـــر شیــک و منـــاسب به کار می ‌روند. در بین اکـسسوری ‌ها، گردنبــندهـــا قادرند، در انواع مخــتــلـف رنـــگ و شکــل و اندازه، تی­ـــشــرت سفیـــد سادهـــ­ تان را به یک پوشش مدرن و خاص، بدل کنـنـــد.

دامن طرح ‌دار

شــک نکــنیــد با پوشیـدن یک دامــن طرح ‌دار زیبـا، وسوسه امــتـــحـان کردن دوباره و چنـدباره آن، شما را رهــا نخواهــد کرد. این نوع دامــن را می ­‌توانـــید، به جای دامن طوسی ساده ای که می ­پوشیـد، به تن کنـیـد، یا ایـــن که با همـــراهــی یک تاپ رنــگی چشـــم نواز، برای مهـــمـــانی ‌هـای عصـــرانـــه ­‌تان با اســـتــایلـی بی ‌نـــظیـر ظاهـــر شوید.

کفش مهم است، خیلی مهم!

هیـــچ لبــاسی به انــدازه یک جفت کفش به روز پاشـنـه ‌دار، اعتماد به نفـس خوش پوشی و شیـک بودن را به روح یک خانـم تزریـــق نمـی ‌­کنــد. برای انـــتــخـــاب کفش منـاسب دو گزیــنه در اخـتیـار شمـاست: اول ایــن که به دنبــال برند‌ـهـــایی با طراحـــی ‌هــای خاص باشــیـــد، و یا کفش ‌های شیـــک و در عین حال ساده‌ را انتـــخـــاب کنـــیـــد.‌

کیف جدید

چـــه یک کیف پول کوچک یا یک کیف دستـی بزرگ و جا دار، همــیـشه خرید یک کیـف، انـــرژی و وجد را برای فرد به همـراه دارد. مانــنـــد گردنبــنـــد ‌ها، اکـــسسوری ‌هــایــی مانند کیــف ‌ها نیز قادر­ند به شکل و اســـتـــایل شمـــا جلوه ویژه و منـــحصر به فردی بدهنـد. یکــی از نکــات کلـــیدی که در انتخاب کیـــف بایـــد در نظر داشــتــه باشــیــد، دقــت در انـتـخـــاب رنـــگ و طرح آن اسـت. به فصــل ‌هـــا و ترکــیـب ‌هــای رنگی مخـتـص هر کدامـــشان، توجه داشــتـــه­ باشـیـــد.

رژ لب

حــتی اگر حوصله ندارید به سر و وضع خودتـان برسیــد، اما بدانـــید، همـــیـــشــه رژ لب ‌ها نقش یک دوست و منـجــی را برایـتان بازی می ­­‌ـــکنـنـد. اگـر با دقـــت و صبر کافی، به لب هایتــان رژ بزنــیــد، استایــل شما منســـجـــمـ‌ تر از قبـل نشان داده میـ‌ـــ­ شود. در حقـیـقـت، شما از تغییـری که یک رژلــب قرمز، چه روز و چه در شب، در ظاهر شمـــا به وجود میـــ‌­ آورد، شگفت زده خواهید شد.

توجه به این نکات مهم می تواند به شما در داشتن پوشش مدرن و جذاب کمک کند

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.