پوشش نامتعارف بهنوش بختیاری و الهام حمیدی جنجال به پا کرد

مجله اینترنتی فانوس : بازیگران، ورزشکاران و به طور کلی سلبریتی ها به دلیل اقتضای شغلشان همیشه مورد توجه مردم و رسانه ها بودند. با گسترش ارتباطات زمینه آشنایی مردم با این چهره های معروف بیشتر شد. نحوه زندگی این افراد تاثیر به سزایی بر روی رفتار بعضی از جوانان دارد به طوری که برای آنها تبدیل به یک اسطوره می شود.پوشش نامتعارف بهنوش بختیاری و الهام حمیدی جنجال به پا کرد

پوشش نامتعارف بهنوش بختیاری و الهام حمیدی جنجال به پا کرد

پوشش نامتعارف بهنوش بختیاری و الهام حمیدی جنجال به پا کرد Funnos.com


یکی از این وجوه تاثیرپذیری نوع پوشش و لباس سلبریتی ها است. چهره های مشهور در بسیاری از کشورها پوشش مشخصی برای مراسم رسمی خود دارند که به آن پایبند هستند اما در کشور ما این حدود در بعضی از موارد نقض می شود و بازیگران و هنرمندان از پوشش هایی استفاده می کنند که خلاف عرف و آداب کشور است.
در جشنواره فجر امسال انواع عجیب و غریب این پوشش ها را مشاهده کردید که یکی از نمونه های بارز آن لباس نامتعارف بهنوش بختیاری بود که معمولا در مراسم رسمی داخل کشور استفاده نمی شود و بیشتر این پوشش مناسب جشنواره های سینمایی خارج از ایران بود. در این چند روز هم پوشش الهام حمیدی در جشنواره برلین حاشیه ساز شد. این بازیگر در مواجهه با انتقاد زیاد هوادارانش در اینستاگرام پستی گذاشت و واکنش تندی نسبت به این مساله نشان داد.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.