داعش زنان را برای عضویت در این گردان جدید با وعده هایی چون ” پول فراوان” و ” رفتن به بهشت به همراه همسرانشان در صورت انجام اقدام انتحاری ” می فریبد.

گروه تروریستی داعش به دلیل کمبود کودک برای استفاده به عنوان عامل انتحاری بک گروه جدید به نام ” گردان انتحاری” از زنان تشکیل داده است.

به گزارش فانوس به نقل از خبرگزاری روسی “اسپوتنیک” در پی کمبود کودک و نوجوان برای استفاده به عنوان عامل انتحاری، داعش گردانی متشکل از زنان عرب برای انجام حملات تروریستی – انتحاری  تشکیل داده است.

گروهی تحت عنوان ” سوریه بی صدا قتل عام می شود” با اعلام این خبر افزوده است این اقدام داعش به دلیل اینکه زنان کمتر مورد شک و بازرسی بدنی قرار می گیرند صورت گرفته است.

بنابر این گزارش داعش زنان عرب را برای عضویت در این گردان جدید با وعده هایی چون ” پول فراوان” و  ” رفتن به بهشت به همراه همسرانشان در صورت انجام اقدام انتحاری ” می فریبد.

گردان جدید گردان انتحاری زنان,عکس زنان داعشی,عکس زنان دختران زن دختر داعش,عکس فیلم کلیپ سکس دختر داعشی زن جنده عرب,عکس سکس گروهی داعش با زنان دختران بلوند

داعش یک زن مصری را که به تازگی به این گردان پیوسته را با چنین خدعه ای فریفته است.

بنا به گزارش اسپوتنیک به نقل از منابع گروه حقوق بشری” قتل عام بدون صدای سوریه” داعش به منظور محافظت از شهر رقه (مرکز خلافت خود خوانده) دست به تشکیل چنین گردانی زده است.

“فرح ” یک زن عرب که برای پیوستن به این گردان از داعش پیشنهاد همکاری دریافت کرده است، درباره نحوه دعوت خود به این گردان گفته است: یک زن داعشی به من گفت که برای حفظ شهر رقه نیاز به تشکیل گردان زنان انتحاری است.

او به فعالان گروه حقوق بشری سوری گفت : زن داعشی تلاش داشت من را برای پیوستن به این گردان اقناع کند. او گفت دشمن انتظار ندارد زنان عامل انتحاری باشند به همین جهت تشکیل چنین نیرویی می تواند موثر باشد. او به من گفت پاداش مالی هنگفتی پیش از انجام عملیات انتحاری خواهم گرفت و در صورت انجام عملیات آنها از خانواده ام مراقبت خواهند کرد.

منابع خبری از شهر رقه گزارش می دهند که داعش از یگان “الخنسا” که متشکل از شش زن انگلیسی تبار هستند برای کنترل امور در شهر رقه استفاده می کند و به همین خاطر برای تشکیل گردان زنان انتحاری به استخدام زنان عرب روی آورده است.

بر اساس گزارش ها داعش پیشتر با ربودن کودکان و نوجوانان از آنها به عنوان عامل انتحاری استفاده می کرد.

گردان جدید گردان انتحاری زنان,عکس زنان داعشی,عکس زنان دختران زن دختر داعش,عکس فیلم کلیپ سکس دختر داعشی زن جنده عرب,عکس سکس گروهی داعش با زنان دختران بلوند

گردان انتحاری زنان,عکس زنان داعشی,عکس زنان دختران زن دختر داعش,عکس فیلم کلیپ سکس دختر داعشی زن جنده عرب,عکس سکس گروهی داعش با زنان دختران بلوند

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.