آیا پژمان منتظری را دوباره در استقلال خواهیم دید...؟

توافق پژمان منتظری با استقلال

پژمان منتظری در یک قدمی امضای قرارداد با تیم استقلال است و میخواهد اولین بازیکن فصل آینده استقلال باشد.در بخش ورزشی مجله خبری سرگرمی فانوس همراه ما باشید.

بازگشت پژمان منتظری به استقلال

از زمـانـــی که پژمـــان منتـظـــری در برنــامـه نود اعـلـــام کرد به زودی به فوتبـال ایـران بر می گردد و مقصــد بعـدی اش هم جایــی غیر از اسـتقــلال نمــی تواند باشد، بحـــث بازگـــشـت او به جمـــع آبـــی پوشان داغ تر از هر زمـــان دیگـری شده اسـت.

پژمـان منتــظـری مدافع ملی پوش و با تجربــه فوتبـــال کشورمـــان می توانــد اولیــن بازیـکنـی باشــد که برای فصـــل آیـــنـــده با اسـتقـــلـال قرارداد امـــضا می کنـد.

آیا پژمان منتظری را دوباره در استقلال خواهیم دید...؟

پژمان منتظری به استقلال برمیگردد

اســتقــلـالی ها بعد از آن که مقابل الـــعــین شکســت سنـــگـــیـــنی را تحمـــل کردند، شب گذشــته به تهـــران رســیدنـــد و عمـــلیــات بسـتـــن تیم جدیـــد را از امروز کلـــیـــد خواهـــند زد.

پژمـــان منتـــظـری مدافـع با تجـربـه فوتبـــال کشورمــان که دو سه سالی در قطــر فوتبــالش را دنبــال کرد، یکـــی از اصلی تریـــن اهداف نقل و انــتقـــالـــاتـی این تیم اســـت. مذاکــرات اولیه و حتـــی تکمــیلــی از سوی باشـگاه اســـتـــقلال با این بازیـکــن با تجربـه صورت گرفـــتـــه و پروسه بازگــشـــت او به جمـع آبی پوشان رسمــا کلید خورده اســـت.

در ایـــن رابطــه بایـــد گفـت منتظـری در یک قدمــی بازگـــشت به اســـتقــلــال قرار گرفـته و تنها مانــده امضای قرارداد نهـــایی که آن هم به بعـد از دیـــدارهای آســیــایــی آبـــی پوشان موکول شده بود تا به احتمال بسیـــار زیـــاد پژمـــان منتـــظری یکـی از اولین بازیـکــنـانــی باشد که نامـش بعـنوان بازیـکــن فصـــل آیـــنده ایـن تیم اعـــلـام شود.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.