پیام رهبر انقلاب در پی حادثه انفجار در معدن زغال سنگ استان گلستان

به گزارش مجله اینترنتی فــــــــانــــــوس : حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی جان‌باختن جمـــعی از کارگران زحمتکش در حادثه دلخراش معدن گلستان را تسلیت گفتنـــد و تأکید کردند: لازم است همه اقدامهای ممکن برای نجات گرفتاران انجام گیـــرد با فانوس همراه باشـــید پیام رهبر انقلاب در پی حادثه انفجار در معدن زغال سنگ استان گلستان

پیام رهبر انقلاب در پی حادثه انفجار در معدن زغال سنگ استان گلستان
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پیام رهبر انقلاب در پی حادثه انفجار در معدن زغال سنگ استان گلستان

فــــــــانـــــــوســــــــ : حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی جان‌باختن جمـــعی از کارگران زحمتکش در حادثه Incident دلخراش معدن گلستان را تسلیت گفتند و تأکید کردند: لازم است همه اقدامهای ممکن برای نجات گرفتاران انجام گیـــرد.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است: در فانوس بخوانید

بسم الله الرحمن الرحیم

فانوس : حـــادثه‌ی دلخراش و مصیبت‌بار معدن در گلستان که به جان‌باختن جمعی از کارگران زحمتکش و رنج‌دیده و گرفتاری جمـــعی دیگر از آن عزیزان انجامیده است، اینجانب را داغدار و مصیبت‌زده کرد. لازم اســـت همه‌ی اقدامهای ممکن برای نجات گرفتاران انجام گیرد. حادثه بسیار تلخ اســـــت و امیدواریم خداوند نظر عنایتی بفرماید. به خانواده‌های همه‌ی آن عزیزان تسلیت میگـــویم و برای آنان صبر و آرامش و برای گرفتاران فرج الهی را مسألت میکنم. تلاش دستگاههای گوناگون مأجور است، هر چه میتوانند این تلاش را افــزایش دهند.

سیّدعلی خامنه‌ای

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

Funnos.com

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.