پیام صادقیان

واکنش پیام صادقیان به اظهارات حمید درخشان

پیام صادقیان بازیکن سابق پرسپولیس که به تازگی به جمع نفت تهران اضافه شد با کناره گیری علی کریمی از این تیم در دیدار سوپر جام شرکت نکرد.

_________________فانوس_________________

واکنش تند پیام صادقیان علیه درخشان

پیام صادقیـــان نسـبـت به اظهــارات سرمـربی نفتی ها واکـنــش تنـــدی از خود به نمایش گذاشــت. تیم فوتبــال نفــت تهــران شب گذشته در سوپر جام مقـــابـل پرسـپولیــس با سه گل تن به شکـست داد. نفتـــی ها که در پایـــان فصـــل شانــزدهم با علــی کریمــی به توافـــق رســـیده بودنـــد، یک روز قبل از دیـــدار با سوپر جام؛ کریمــی به دلـــیـل مسائل مالــی از سمــت مربیـگــری اسـتعفا داد تا حمیـــد درخشان به عنوان سرمربی بر روی نیــمــکـت این تیـــم قرار گیرد.

پیـــام صادقــیــان بازیکــن اسـبـق پرســپولیس و فصل گذشـــتــه ماشـین سازی، که به تازگــی به جمــع نفت تهـــران اضــافه شد با کنــاره گیـــری علی کریـمــی از ایــن تیم در دیـدار سوپر جام شرکــت نکـــرد تا سرمربــی جدید نفــت به نبود ایـــن بازیــکن واکـــنـش نشـــان دهـد. پیام صادقـــیان هم در پســـت اینـســـتـاگرامـــی خود با انتـــشـــار پیــامی نسبـت به اظــهـارات درخـشــان از خود واکــنـــش نشـــان داد.

پیام صادقیان

واکنش صادقیان علیه درخشان

 کامنت پر سر و صدای پیام صادقیان زیر پست حمید درخشان + عکس

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.