پیشنهاد میلیاردی باشگاه اصفهانی به کمال کامیابی نیا ستاره پرسپولیس

پیشنهاد وسوسه انگیز سپاهان به کمال کامیابی نیا

باشگاه سپاهان پیشنهاد یک و نیم میلیاردی به کمال کامیابی نیا دادند و این موضوع وسوسه کامیابی میا را برانگیخته است.با ما در مجله خبری سرگرمی فانوس همراه باشید.

زردپوشان اصفهانی بعد از توافق شفاهی با کرانچار به سراغ بازیکنان مدنظر این مربی برای فصل آینده رفتند تا تیم خود را برای این رقابت ها تقویت کنند. گفته می شود کرانچار لیست ورودی و خروجی بازیکنان را به باشگاه تحویل داده است تا اقدامات لازم برای جذب بازیکنان برای فصل آینده صورت بگیرد.

پیشنهاد میلیاردی باشگاه اصفهانی به کمال کامیابی نیا ستاره پرسپولیس

کمال کامیابی نیا، رامین رضاییان، جواهیر سوکای، سروش رفیعی، وریا غفوری و سعید قائدی در لیست خرید کرانچار قرار دارند. کمال کامیابی نیا که به علت مصدومیت از ناحیه کتف نمی تواند تیمش را برابر لخویای قطر در بازی رفت همراهی کند هنوز قراردادش را با سرخپوشان پایتخت تمدید نکرده است. گفته می شود وی به همبازی های خود گفته از قطر پیشنهاد دارد و به احتمال زیاد فصل آینده در لیگ ستارگان قطر بازی می کند.
شنیده ها حاکی از آن است که کامیابی نیا با سپاهان به توافق نهایی رسیده است و بعد از پایان ۲ بازی آسیایی پرسپولیس قراردادش با این تیم اصفهانی نهایی می شود.
طبق شنیده ها سپاهانی ها پیشنهاد یک و نیم میلیاردی به کامیابی نیا دادند و این موضوع وسوسه کامیابی میا را برانگیخته است.
پیشنهاد میلیاردی باشگاه اصفهانی به کمال کامیابی نیا ستاره پرسپولیس

بازگشت جواهیر به سپاهان

در بین بازیکنان خارجی که در این سال ها تجربه بازی در لیگ برتر فوتبال ایران را داشته اند جواهیر سوکای مهاجم آلبانیایی تبار سپاهان چهره ای بسیار ویژه بود که خاطرات بسیار زیادی از او در ذهن هواداران فوتبال و طرفداران سپاهان باقی مانده است.
پس از جدایی کرانچار از سپاهان سوکای هم روزگار خوبی در تیمش تجربه نکرد و در نهایت در ابتدای لیگ پانزدهم در لیست حسین فرکی قرار نگرفت تا از ایران برود. البته همزمان با بازگشت کرانچار به اصفهان فعالیت سوکای در فضای مجازی هم شدت گرفت و این بازیکن سعی کرد به هر طریق ممکن رغبت خودش را برای بازگشت به اصفهان نشان دهد. اکنون شنیده شده که بعد از مصدومیت طولانی مدت مسعود حسن زاده، سرمربی سپاهان برای بازگشت سوکای ابراز تمایل کرده و هیچ بعید نیست که این بازیکن کم حاشیه با شروع لیگ هفدهم با پیراهن سپاهان در میادین بازی کند.
این بازیکن ۳۰ ساله به مدت ۲ فصل ونیم سابقه حضور در سپاهان را دارد اما پس از آنکه در سال ۹۴ از سپاهان جدا شد به لیگ کشور خودش در آلبانی رفت و در دو مقطع در تیم پارتیزان تیرانا بازی کرد و در سال ۲۰۱۶ هم عضو تیم مالزیایی پراک بود. او در ۸۹ بازی در سپاهان ۲۲ گل برای این تیم به ثمر رسانده بود و به طور کلی در بیش از ۲۰۷ بازی در عمرش ۹۴ گل وارد دروازه حریفان کرده است.
رامین رضاییان هم مدنظر کرانچار برای فصل آینده است اما به نظر نمی رسد این بازیکن به زردپوشان اصفهانی بپیوندد چرا که سودای اروپا در سر می پروراند.
قهرمانی و کسب سهمیه آسیایی جزء اهداف زردپوشان اصفهانی در فصل آینده است. براین اساس مسئولان این تیم سرمایه گذاری عظیمی در نقل و انتقالات قرار است انجام بدهند تا تیم قدرتمندی روانه مسابقات کنند.
به هر حال باید دید زرد پوشان اصفهانی می توانند بازیکنان مدنظر کرانچار را جذب کنند یا نه!
مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.