پیشنهاد های وسوسه کننده برای دو ستاره پرسپولیس

۲ ستاره پرسپولیس پیشنهاد ۳ میلیاردی دریافت کردند

دو ستاره پرسپولیس اگر پیراهن یک تیم باشگاهی در ایران را بر تن کردند، مطمئن باشید کمتر از یک میلیارد و پانصد میلیون تومان نگرفته اند!با ما همراه باشید.

یکی از تیم های لیگ برتری در حال بستن تیمی قوی برای قهرمانی در فصل آینده است. مربی این تیم نام بازیکنان مورد نظرش را به باشگاه اعلام کرده و آنها بر همین اساس مذاکره با بازیکنان مورد نظر سرمربی را آغاز کرده اند.

در همین خصوص با خبر شدیم دو ستاره پرسپولیسی لیگ در فصل گذشته در صدر لیست این باشگاه قرار دارند و آنها برای به خدمت گرفتن این دو ستاره حاضر هستند ۳ میلیارد تومان هم هزینه کنند! کمال کامیابی نیا و ساسان انصاری که فصل را با پرسپولیس شروع کردند ولی در ادامه یکی از آنها به ستاره خط میانی پرسپولیس تبدیل شد و دیگری در خط حمله فولاد عملکرد درخشانی داشت، مورد توجه این باشگاه قرار گرفته اند. به هر کدام از این دو بازیکن پیشنهاد یک میلیارد و پانصد میلیون تومانی ارائه شده ولی فعلاً هیچ کدام از آنها پاسخی به این پیشنهاد نداده اند.

پیشنهاد های وسوسه کننده برای دو ستاره پرسپولیس

پیشنهاد میلیاردی برای دو ستاره پرسپولیس

 کمال بدش نمی آید اگر نتوانست لژیونر شود در پرسپولیس فوتبالش را ادامه دهد و ساسان هم شدیداً دنبال لژیونر شدن است و همین حالا دو پیشنهاد خوب از روسیه و آاک آتن یونان در جیب دارد. اگر بنا به هر دلیلی این دو بازیکن پیراهن یک تیم باشگاهی در ایران را بر تن کردند، مطمئن باشید کمتر از یک میلیارد و پانصد میلیون تومان نگرفته اند!

پیشنهاد ۳ میلیاردی این باشگاه به دو ستاره پرسپولیس

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.