پیکر شهید حججی

علت تاخیر در انتقال پیکر شهید حججی به ایران چه بود؟

گروه تروریستی داعش در نهایت بی حرمتی به پیکر شهید حججی دست ها و سر او را از پیکر جدا کرده بود و نیروی سپاه به دنبال اعضای بدن او بود.

________________فانوس________________

دلیل تاخیر در انتقال پیکر شهید حججی

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه علت تاخیر انتقال پیکر شهید حججی به کشور را تلاش برای پیدا کردن اجزای جدا شده از پیکر این شهید عنوان کرد. سردار علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه طی سخنانی درباره علت تاخیر انتقال پیکر شهید محسن حججی به کشور اظهار داشت:گروه تروریستی داعش در نهایت بی حرمتی به پیکر این شهید دست ها و سر او را از پیکر جدا کرده بود و ما در پی آن بودیم تا بتوانیم این اجزاء را به پیکر شهید اضافه کنیم

وی افزود:اما پس از آنکه منطقه شهادت شهید حججی به دست رزمندگان مقاومت اسلامی افتاد و علی رغم کاوش های صورت گرفته موفق به انجام این کار نشدیم و با توجه به نزدیکی ایام محرم و عاشورای حسینی بنا بر این شد تا پیکر این شهید در این ایام به کشور منتقل شود.

تاخیر در انتقال پیکر شهید بی سر به کشورمان

 شهید محسن حججی از نیروهای لشکر 8 نجف اشرف سپاه و اهل نجف آباد اصفهان بود که در مردادماه سال جاری در جریان حمله تروریست های تکفیری داعش به منطقه تنف در مرز عراق و سوریه به اسارت در آمد و دو روز بعد به دست داعشیان به شهادت رسید.

پیکر مطهر این شهید شب گذشته از طریق پایگاه هوایی قدر سپاه و با حضور خانواده شهید و فرماندهان عالی رتبه نظامی وارد تهران شد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.