از اینستاگرام سلبریتی ها و چهره های مشهور ایرانی چه خبر؟

در این مطلب از بخش بازیگران مجله اینترنتی فانوس برای شما عزیزان دل تصاویری از بازیگران و چهره های مشهور را آماده کرده ایم.ببینید و لذت ببیرید.

اخبار اینستاگرام سلبریتی های ایرانی…

از اینستـــاگرام سلـبریتی های ایـرانـــی چه خبر؟ امـــروز برای شمـا سری دوم اخـبـار سلبریتی ها را در ایــن مطلــب آورده ایـم. جدید تریـــن عکــس هایـی را که این بازیگران و مشـاهیـر که در این هفـتـــه در صفحه های شخـــصـی شان منتـشـــر شد در این مطـلـــب قرار داده شده است. با ما در ایــن مطـلـــب هیــجــان انگیز همـــراه باشیـــد.

چهره های مشهور

ای بابا.. قرار نبود حریم خصوصی خانواده های ایرانی در این مطالب زیر سوال برود! نوغانی جان، کمی دقت کن!
پ.ن: خانم نوغانی در گردآوری عکس های این مطلب کمک می کند و دمش گرم.

چهره های مشهور

دست نگه دارید و قضاوت نکنید، اتفاق خاصی نیوفتاده و مهناز صبرش بیشتر از این هاست! این عکس هم مربوط به سکانسی از فیلم “نهنگ عنبر 2” است.

چهره های مشهور

به این گونه عکس ها، عکس “افتر چایی” می گویند.

چهره های مشهور

حامد میرباقری باز هم ریش ها را بلند کرده، مفهوم این اتفاق این است که یک سریال تاریخی – اسلامی جدیدی در پیش رو داریم!

چهره های مشهور

عکسی عالی از مهدی سلطانیِ 5 ساله و پسر دایی هایش. یعنی چهره آقا مهدی از چهار کیلومتری هم تابلو است و کاملاً مشخص است که وقتی بزرگ شد، قرار است مهدی سلطانی شود!

چهره های مشهور

سارا خوئینی ها با این سلفی از خودش به روز جهانی مبارزه با تروریسم اشاره کرد. همه ما میدانیم که نه سارا تروریست است و نه دخلی با تروریسم دارد، ولی خب انتظار هم نداشته باشد که پس از این پست باز هم با همان نگاه قبلی به او بنگریم! احتیاط شرط عقل است!

چهره های مشهور

آرمین و دوستش در سالگرد درگذشت علی طباطبایی عزیز به دیدار پدرش سیدکمال طباطبایی رفتند تا در این روز با این پدر داغدیده همدردی کنند. آرزومدیم که هیچ پدر و مادری داغ جوانش را نبیند. واقعا سخت است.

چهره های مشهور

چهره های مشهور

وقتی پس از 2 ساعت کاشتنِ رفیقت در کنار خیابان بالاخره میرسی و با لبخندت سعی داری اوضاع را عادی جلوه دهی!

چهره های مشهور

عمو اسدالله یکتا عکس با علی زند وکیلی را هم به آلبومش اضافه کرد. چیزی تا تکمیل آلبوم نمانده، تقریباً تمام است، فقط باید صبر کند تا امیر تتلو از آب خنک خوری به هوا خوری بیاید تا با آن عکس هم گرفته و به آلبوم اضافه شود.

مهناز افشار در لباس عروس / چهره های مشهور در اینترنت چه میکنن؟

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.