کارلوس کی روش

پشنهاد کارلوس کی روش به تیم ملی امید

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی به جای امیر حسین پیروانی مربی تیم ملی امید یک مربی پرتغالی را پیشنهاد داده است!در ادامه این مطلب از بخش ورزشی فانوس با ما باشید.

__________فانوس__________

پیشنهاد غیر منتظره کارلوس کی روش به تیم ملی امید!

شنیده می شود کی روش در نظر دارد یک مربی پرتغالی به جای امیر حسین پیروانی به تیم ملی امید پیشنهاد دهد! با پیشنهاد کی روش تیم ملی جوانان با بازیکنان زیر 20 سال و 4 بازیکن کمکی زیر 23 سال در بازی های مقدماتی قهرمانی آسیا شرکت کرد و با باخت به عمان از گردونه بازی ها حذف شد.

البته این نتایج خیلی هم غیر طبیعی نبود چرا که تیم تنها با یک مدافع وسط و تمرینات کج و دار و مریض و تنها یک بازی دوستانه به قرقیزستان رفته بود! با این حال کی روش بعد از بازی ها هیچ دفاعی از امیر حسین پیروانی انجام نداد و این مربی مورد آماج حملات تند رسانه های گروهی قرار گرفت و با توجه به جو ایجاد شده به نظر نمی رسد در ادامه شانسی برای هدایت تیم ملی امید داشته باشد. هر چند تیم ملی امید تا بازی ها مقدماتی المپیک برنامه ای ندارد مگر اینکه بخواهد در بازی های آسیایی جاکارتا هم شرکت کند که یک سال بعد خواهد بود.

کارلوس کی روش

پیشنهاد کی روش برای مربی تیم ملی امید

در این باره شنیده می شود کی روش در نظر دارد یک مربی پرتغالی به جای امیر حسین پیروانی به تیم ملی امید پیشنهاد دهد! مربی ای که هم اکنون مد نظر فدراسیون فوتبال برای تیم ملی جوانان است اما به صراحت اعلام کرده دیگر قصد کار کردن در تیم ملی جوانان را ندارد.

به نظر می رسد این پیشنهاد کی روش با موافقت فدراسیون فوتبال همراه خواهد شد. وقتی حرف کی روش این قدر خریدار دارد که دبیر کل فدراسیون فوتبال از کار برکنار می شود انتخاب مربی تیم ملی امید با نظر کی روش خیلی کار بزرگی به نظر نمی رسد. ضمن اینکه امیر حسین پیروانی هم با نظر کی روش برای هدایت تیم ملی امید انتخاب شد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.