کار بی شرمانه دو زن جوان در مزون های لباس

به گزارش مجله اینترنتی فانوس : دو زن جوان که به مغـــازه‌ـهای مزون لباس در شمالـ‌شهــر دستبــرد می‌زدند، بازداشـت شدنــد.با فانوس همراه باشید کار بی شرمانه دو زن جوان در مزون های لباس

کار-بی-شرمانه-دو-زن-جوان-مزون-های-لبا

ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ

کار بی شرمانه دو زن جوان در مزون های لباس

به گزارش فانوس به نقل از گروه حوادث Accidents رکـــنا، چنـدی قبل صاحـــب یک مغـــازه مزون لباس در خیابــان فرشـــتــه به مأــموران کلــانــتـری 101 تجریش خبــر داد که مقـــداری لباس و طلـــا و جواهــرات به ارزش 20 میلـــیون تومان از مغـازه‌اش سرقـــت Stealing شده است.

فانوس : بعد از مطـرح شدن شکـایت معلوم شد که سرقــت‌ـهــای مشـــابـــهــی شبـــانـه از چنـد مغازه در خیـــابـان نیاوران و بوکان دربنــد اتفــاق افـتـاده است. مأــموران پلیــس در اولین گام دوربـیـنـــ‌ـــهـا مداربستــه را بررسی کردند و متوجه شدنـد که سارقــان دو زن جوان هستند که لبــاس‌هـــا را داخـل خودروی خود گذاشتــه و از محل فرار Escape کردهـــ‌ـــانــد.

مأموران پلیس در بررسـی پلــاک خودروی سارقـــان مالــک خودرو را که یکـــی از سارقــان بود، شناسایی و بازداشــت کردنــد. وقتی مأموران مقـــداری از وسایل سرقـــتی را در خانه‌اش کشف کردنـــد به سرقـــت با همـدســـتی دوستـــش اعـــتراف کرد و مخــفـیـگاه او را به پلیـــس نشان داد. مأـموران کلــانـــتـــری سپـــس راهی مخـفیگاه همدست او شده و متهـم را بازداشـــت کردند.

فانوس : از مخفـیگاه دومیـن متهم نیــز مقدار زیــادی از وسایـل سرقــتــی کشف شد. دو متــهـم در بازجویی‌ها گفـــتـنــد مغازه‌ـــهای مزون لبــاس شمالـ‌شــهر را در کانــلـــ‌ــهای تلگـــرام Telegram و ایــنـــستــاگـرام شنــاسایی می‌ـــکــردنــد و در فرصت مناســـب به آنـــجــا دستـــبــرد میـــ‌زدنـــد.
رئیس کلانـــتـری 101 تجریش گفـــت: دو متـــهم برای تحقـــیــق بیـشـتـــر در اخــتیار مأموران پایگـــاه یکـم پلیس آگاهی قرار گرفــتند.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.