کار عجیب زن جوان در فروشگاه که به بدترین شکل ممکن لو رفت

به گزارش مجله اینترنتی فانوس : زن بیــچـاره ای که در هنـــگام خریــد، قصد امـــتحـان کردن یکـــی از اجــنـــاس را داشـت با بدتـرین اتـفاق ممـــکــن روبرو شد.با فانوس همراه باشید کار عجیب زن جوان در فروشگاه که به بدترین شکل ممکن لو رفت

کار-عجیب-زن-جوان-فروشگاه-که-بدترین

ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ

کار عجیب زن جوان در فروشگاه که به بدترین شکل ممکن لو رفت

به گزارش فانوس به نقل از گروه حوادث Accidents رکــنــا، این خانــم در میـان اجنــاس فروشگـاه چشــمـــش به یک دســتبـند سبـــز رنـــگ میـ‌ـخورد و ماننـد اکـــثـــر مشتــری‌ـهــا، آن را برداشـــته و امتـحـان میـ‌کـــنـــد. تا اینــجای ماجرا همــه چیز طبــق روال معــمول پیـــش رفت تا ایـنـکه ناگهان هنـگـام درآوردن، در یک لحظه، دستـبند از دســت زن به زمیــن افـــتاده و به دو نیــم تقسیــم میـ‌ـــشود.

فانوس : یکی از فروشندهــ‌هـا با عجـلــه به سمـــت زن آمده و پس ازشماتـت بسیار، از او میـــ‌خواهـــد تا هزیــنـــه جنســی را که شکستـــه به صندوق‌دار پرداخـــت کنــد. حدس میــ‌زنـیـد قیـــمـــت ایـن دستبـند چقـــدر بوده باشـد؟ مبــلـغی در حدود 43 هزار دلــار ( در حدود 140 میلــیون تومان ). زن با شنـیدن قیمــت، شوکه شده، از هوش میــ‌ــرود و نقش زمــین میـــ‌ـشود. در نهــایـــت، پس از کارشنــاسـی دقــیـــق، صاحـب مغـازه با پرداخـــت 10 هزار دلار، اجازه میــ‌ـدهـد تا زن بیــچاره از فروشگــاه بد یمـــن بیـرون برود.
این دستــبــند نوعی محــصول لوکس در چین اســـت که به گفتـه فروشندگان کمـــک خوبی به سلامت و افزایـش طول عمـر افـراد میــ‌کـنـــد.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.