کریس رونالدو

سکوت کریس رونالدو در مورد دوقلوهایش شکست

“ کریس رونالدو ” بهترین بازیکن فوتبال جهان شب گذشته بعد از شکست تیم کشورش مقابل شیلی در مرحله نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها برای اولین بار در مصاحبه خبر تولد دوقلوهایش را تایید کرد.

________________________فانوس________________________

کریس رونالدو و پاسخ خبرنگاران را در مورد دوقلوهایش داد

سـتاره پرتـــغـــالـــی رئال برای اولین بار به سوال خبـرنـــگاران در مورد تولد دوقلوهای از پاســـخ داد تا با تاییـــد صحت ایـن مسئله به شک و شبـــه ها پایان دهــد. کریس رونالدو

کریس رونالدو

اشتیاق کریس رونالدو برای دیدن دوقلوهایش

به گزارش دیلــی میل شب گذشتـــه بعـد از بازی نیمه نهــایـــی جام کنـفـــدراســـیون ها که با شکـــسـت پرتـغــال در ضربــات پنــالـــتی پایــان یافــت کریـســتین رونالدو در مصاحبـــه با یکـــی از خبـرنگـاران برای اولیـن بار تولد دوقلوهایــش را تایــیـــد کرد.

کریس رونالدو

کریس رونالدو و فرزندانش خانواده ای شلوغ خواهند داشت

بـــر اساس گزارشات فرزندان دوقلوی رونالدو در تاریـخ 8 ژوئن (پنـجــشــنـــبه 18 خرداد) متولد شده اند. فرزنــد اول رونالــدو یعنی کریســتـــیـــانو جونیور نیز در شرایطی مشـابـــه به دنیــا آمـده و تا به امروز هیـچ کســی هویت مادر او را نمی داند. هفته های گذشــتـه مطالــب گوناگونی و و از تولد دوقلو کریـــس رونالـدو با روش رحـــم اجـــاره ای متولد شده اند منــتـــشـــر شد اما کریـس در هیچ مصاحبـــه ای و حتی صفـــحات شخـــصی خود در این مورد صحبـــتــی نکـرده بود برای همـیـــن خبرنگار کنجـکـاو فرصـت را منـاسب دانــست تا در ایـــن مورد سوالــی از رونالـدو داشــته باشد. ستاره 32 سالـه تیم رئال مادریـد در مصـاحـــبه با خبـرنـــگاران تولد پســران 2قلویش را تایــیـد کرد و از حس خوبش در ایـــن مورد گفت.

رونالــدویی که حالا بعـد از شکـــست برای دیـدن پسرانـــش به کشورخود بازخواهد گشـت در ادامه گفـت :خیــلی خوشحــال هستـم از ایـنــکـــه بعــد از مدتـها برای اولیـــن بار می توانم در کنار فرزنـدانم باشم . ایـــن جملـــه خود تاییــدی بر صحت تولد دوقلوهایـش بود .

البتـه که او در چنــد ماه آینــده برای بار سوم پدر خواهـــد شد و “جورجـــیا رودریــگز” نامــزد جدیــد کریس فرزند چهـــارم او را به دنـــیا خواهـد آورد.

کریس رونالدو

عکس کریس رونالدو و نامزدش  جورجینا رودریگز

کریس رونالدو

عکس تولد کریس رونالدو در کنار مادر و پسرش

کریس رونالدو ستاره رئال مادرید خبر تولد دوقلوهایش را تایید کرد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.