کلاهبرداری از طریق رمالی اما این بار در فضای مجازی و پیش بینی آینده

به گزارش مجله اینترنتی فــــــانـــــــوس » زن رمال کـــه در فضای مجازی آینده را پیش بینی می کرد دستگیر شد.با فانوس همراه باشید کلاهبرداری از طریق رمالی اما این بار در فضای مجازی و پیش بینی آینده

 کلاهبرداری از طریق رمالی اما این بار در فضای مجازی و پیش بینی آینده

به گزارش رکنا، سرهنگ غلامرضا بهروزه جانشین رئیـــس پلیس Police شهرستان بم با اعلام این خبر گفت: در پی مشاهده پیام های تبلیغی گسترده در شبکه های اجتماعی تلفن همراه و گروه های تلگرامی با موضـــوع فالگیری و پیش بینی آینده موضوع به طور ویژه در دستورکار کارکنان مبارزه با جرایم سایبری پلیس فتا این شهرستان قرار گرفت.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

فــــــــــانـــــــــوســــــــــ : این مقام انتظامی در ادامـــه بیان کرد: ماموران پلیس فتا با رصد فضای مجازی و تحقیقات تخصصی موفق شدند انتشار دهنده این تبلیغات را که زنی ۳۰ ساله بود شناسایی و پس از هماهنگی قضـــائی دستگیر کنند.
وی خاطر نشان کرد: این فرد با سوء استفاده از سادگــــی و جهل شهروندان در قالب فال و رمالی اقدام به ۲۰ مورد کلاهبرداری و اخاذی از کاربران فضای مجازی کرده است.
فانوس : بهروزه در پایان ضمن هشدار به کاربران فضای مجــــازی در خصوص سودجویان این فضا گفت:اقدامات مجرمانه از قبیل فالگیری و رمالی که در فضای حقیقی برای آن ها مجازات تعیین شده است در فضای مجازی هم تبلیغ یا ارتکاب اینگونه اعمال جرم Crime وقابل پیگرد است.Funnos.com

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.