کلیپ تصادف مترو تهران ایستگاه صادقیه – طرشت

کلیپ تصادف مترو تهران ایستگاه صادقیه – طرشت / قطاری که از پشت آمد !

کلیپ تصادف مترو تهران ایستگاه صادقیه - طرشت / قطاری که از پشت آمد !

حـــسـن عبــاسی  با تایـــیـــد حادثه در متـــرو تهران که در ساعت ۱۸:۱۸ دقــیـقه به اورژانس تهـــران اطلـــاع دادند، اظــهـار داشـت: در پی ایـن حادثه دو دستگاه اتوبوس آمبولانـــس و ۵ دسـتگـــاه آمـــبولانــس اعــزام شد.

سخـنـــگوی اورژانـس تهــران با اشاره به حادثــه در ایســتـگــاه متـرو  صادقــیـه – طرشت خاطرنـــشان کرد: گزارش اولیـــه حاکـــی از چندین تن مصدوم (۵ نفـــر) است.

این حادثه در حالـی رخ داد که قطار مسیر طرشـــت به سمت فرهـنــگســـرا در ایسـتـگــاه توقف کرده بود و هنوز درهـای قطـــار باز نشده بود که قطـار دیـــگری از پشــت و با سرعـــت به ایـــن قطـــار کوبیــد.

بـــرخورد دو قطـار در ایـستگــاه طرشــت/ افـزایش آمار مصـــدومان به ۴۸ نفــر//
.
.
ســرپـــرست اورژانــس کشور: ۴۸مصــدوم که هیــچـــکدام بدحـال نیستـنــد به ۳بیمـارســتان منتـــقل شدنـــد
.
سـخـنگوی آتشــ‌ــنـــشانی تهران: یک دسـتـگــاه قطار مترو در ایــســـتگــاه متوقف و مشـــغول مســـافــرگــیــری بوده که قطار دوم از راه رســیده و در حالـی که سرعـت کمی داشـــته از به عقـب قطــار اول برخورد کرده بود، که بر اثر ایـن حادثــه شیشه چند واگن هر دو قطار شکـستـه بود.
.
آتـَـشـــ‌ــنـشانـــان چندین نفــر که در این حادثــه از ناحـــیه سر و صورت دچــار جراحـت و چند نفــر دیــگــر که دچـــار شوک زدگـــی و ترس شده بودنـــد را با احتــیــاط از داخل قطـــارهــا خارج کرده و به عوامــل اورژانس تحویل دادنـــد

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.