مسئولان ارشاد کنسرت امیر تتلو در مشهد را تکذیب کردند

کنسرت تتلو در مشهد تکذیب شد

مسئولان ارشاد شهر مشهد خبر برگزاری کنسرت امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو را در مشهد تکذیب کردند.با ما در فانوس همراه باشید.

در حالی که خبر میرسید که امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو در مشهد قرار است کنسرتی برگزار کند این خبر توسط مسئولان ارشاد مشهد تکذیب شد.

کنسرت تتلو در مشهد یک شایعه است

صدرا مذهب یوسفی، مشاور مدیرکل ارشاد خراسان رضوی و مسئول ستاد هنرمندان حامی دکتر روحانی در خراسان رضوی و شهر مشهد، ضمن بیان این نکته که هیچ درخواست برگزاری کنسرتی برای این خواننده داده نشده است، گفت:البته که ما علاقه مند به برگزاری کنسرت هستیم و همیشه به برگزاری آن اعتقاد داشته ایم. حالا اگرچه بلافاصله بعد از پیروزی آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور زود است که برنامه ریزی کنیم، اما قطعا یکی از مطالباتی که به ویژه در شهر مشهد پیگیری آن را خواهیم داشت همین مسئله کنسرت است که الان با توجه به عوض شدن فضا و همچنین پیروزی آقای روحانی و تمامی اعضای لیست امید در شهر مشهد، امیدواریم که بتوانیم هرچه زودتر این کنسرت ها را برگزار کنیم».

مسئولان ارشاد کنسرت امیر تتلو در مشهد را تکذیب کردند

او ادامه داد:«نظر مردم برای ما بسیار مهم است و همان طور که جناح اصولگرا و خود آقای رئیسی هم متوجه شدند، هنرمندان گروه مرجعی هستند که نباید تنها در راستای اهداف سیاسی از آنها بهره گرفت، بلکه باید همیشه در کنار آنها بود تا به جامعه شور و نشاط تزریق شود؛ همان طور که آقای روحانی گفتند ما تلاشمان بر این است که هرچه بیشتر فضا را عقلانی و گفتمانی کنیم و در این فضا می توان با دید بازتر سراغ مشکلات رفت. ما نگاهمان به موسیقی فاخر، موسیقی سنتی و ملی ایران و البته هر نوع موسیقی که مطابق عرف ایرانی باشد است. در این راستا هر کاری از دستمان بربیاید، برای برگزاری کنسرت ها در مشهد خواهیم کرد».

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.