کنسرت فریدون آسرایی در برج میلاد

استقبال ستاره ها از کنسرت فریدون آسرایی

مجله فانــــــوس، فریدون آسرایی خواننده خوب کشورمان دوم خرداد ۹۶ در سالن همایش های برج میلاد روی صحنه رفت ، منوچهر هادی و یکتا ناصر در این کنسرت حضور داشتند.

فریدون آسرایی را همه ما با آهنگ آهای خوشگل عاشق او می شناسیم . این خواننده محبوب در سالن همایش های برج میلاد روی صحنه رفت و با استقبال بی نظیری از سوی مردم و ستاره ها رو به رو شد. حضور پر رنگ چهره های معروف در کنسرت او نشان از محبوب فریدون آسرایی دارد . منوچهر هادی کارگردان عاشقانه به همراه همسرش یکتا ناصر در این کنسرت حضور داشت و عکسی به یادگار به فریدون آسرایی گرفت . فریدون آسرایی آهنگ سریال عاشقانه را نیز اجرا کرده است.

کنسرت فریدون آسرایی در برج میلاد

منوچهر هادی عکسی از خودش در کنسرت فریدون آسرایی منتشر کرد و نوشت

کنسرت فریدون آسرایی . برج میلاد . ممنون از فریدون که با ترانه سنگدل (تیتراژ پایانی عاشقانه ) و اجرای زیبایش سالن را منفجر کرد.در این مطلب از فانوس همراه ما باشید.

گزارشی از کنسرت فریـدون آسرایی در برج میلاد

فریدون آسـرایی طی دو سانس در مرکز همایش های برج میلاد تهران روی صحنه رفت.

«نگاهت»، «غریبه»، «عشق یعنی»، «ببخشید»، «ای کاش»، «سلام»، «مستی»، «کبوتر»، «دوستت دارم»، «طاقت بیار»، «افسون»، «چشمات مال منه»، «خاطره»، «پشیمونی»، «یاد تو میوفتم» و «گل هیاهو» از قطعات اجرا شده در این کنسرت بودند.

کنسرت فریدون آسرایی در برج میلاد

فریدون آسـرایی با تشویق هواداران قطعه «سنگدل» که تیتراژ عاشقانه منوچهر هادی است را اجرا کرد . منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه نیز در سالن حضور داشت و هواداران وی را تشویق کردند.

یکتا ناصر، منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه، مهرداد میناوند، عبدالجبار کاکایی از مهمانان این کنسرت بودند.

فریدون آسرایی خواننده خوش برخورد و مهربان کشورمان اولین آلبومش را با تنظیم رامین زمانی و با نام اولین سلام که ترانه هایش عباتند از:اولین سلام، جدایی، جاده عشق، تو ای یار، شاهچراغ و … را در سال ۱۳۸۱۱ به بازار روانه کرد و از کانادا به ایران بازگشت.

از برترین آثار فریدون، سلام با ترانه ای از حسین غیاثی باعث شد تا این اثر به عنوان قویترین و برترین ملودی سال ۱۳۸۸ کشور برگزیده شود. سلام ماندگارترین اثر فریدون تلقی می شود.

گل هیاهو و گل عاشق از آهنگهایی هستند که فـریدون آسرایی با آنها مشهور شد .

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.