کودکی که طی جنایت‌های هولناک دختران و پسران هم سن و سال شان را کشته‌اند به خاطر چهره شیطانی‌شان زندانی شده و با وجود خردسال بودن به اعدام محکوم شده‌اند.

10 کودک قاتل که روح شیطانی داشتند / این تبهکاران کوچک به اعدام محکوم شده اند + عکس
آنها براحتی و در کمال ناباوری جان دوستان کوچک خود و دیگر هم سن و سالانشان را گرفته‌اند. در چنین پرونده‌هایی همواره سؤال‌های زیادی برای روانشناسان مطرح است. هیچ شقاوتی در ظاهر چهره‌شان دیده نمی‌شود انگیزه این قاتلان همواره در هاله‌ای از ابهام باقی می‌ماند و تبدیل به راز و رمزی بزرگ می‌شود. برخی روانشناسان معتقدند آنها از سر کنجکاوی احساس قدرت و لمس یک حس ناشناخته هیجانی دست به چنین جنایاتی می‌زنند گرچه در این مورد نیاز به بحثی مفصل است ولی ما به سرنوشت شوم ده کودک قاتل پرداخته‌ایم.قاتل خردسال دوچرخه‌سوار

بدنام‌ترین پرونده قتل کودکان متعلق به پسری ۱۲ ساله به نام «اریک اسمیت» است. اریک در حالی که تنها ۱۲ سال سن داشت ۷۲ سال پیش در پارک نیویورک در حال دوچرخه‌سواری بود که پسری ۴ ساله به نام «دریک» را اغوا کرده و به پشت بوته‌های پارک برد و پس از آزار جنسی خفه‌اش کرد و جسدش را با شاخه درخت پوشاند.

پس از زمانی کوتاه کارآگاهان پلیس متوجه شدند قاتل بی‌رحم پسری ۱۲ ساله بوده که در شقاوت کامل پسر ۴ ساله را به قتل رسانده است. کارشناسان گفته‌اند اریک دارای صورتی کک مکی با عینکی بزرگ بوده و همواره مورد تمسخر دوستان خود قرار داشته است. او با پدربزرگ و مادربزرگش زندگی می‌کرد و به خاطر داشتن خانواده‌ای آشفته همواره از اختلال روانی-هیجانی رنج می‌برد در حالی که رفتارهایش غیرقابل پیش‌بینی و نگران‌کننده بود. مدارک پزشکی قانونی تأیید کرده بود که اریک پس از خفه کردن کودک با سنگ بر سر وی کوبیده است. به گفته پزشکان قتل کاملاً خشونت‌آمیز و نگران‌کننده صورت گرفته که از جانب پسری در این سن و سال غیرقابل باور بوده است. او به جرم قتل درجه دوم از ۹ سال زندان تا حداکثر حبس ابد محکوم شد و با وجود تلاش هایش برای آزادی مشروط و نوشتن نامه‌های عذرخواهانه به خانواده قربانی نتوانست از زندان آزاد شود. چرا که پزشکان وی را برای جامعه فردی خطرناک تشخیص داده بودند.

خردسال‌ترین قاتل محکوم به اعدام

دومین قاتل خردسال پسری سیاهپوست به نام «لیونل تیت» با سیزده سال سن بود که بدون آزادی مشروط به اعدام محکوم شد. به گزارش‌های پلیس «لیونل تیت» سال قبل پس از ۴۵ دقیقه بازی با دختر همسایه‌شان «تیفانی» ۶ ساله در فلوریدای امریکا او را به حدی کتک زده بود که مادرش بدن نیمه جان دختربچه را به بیمارستان منتقل کرد و پزشکان تأیید کردند که کودک به خاطر ضربات وارده به بدنش جان سپرده است.

میزان آسیب‌های وارده از ضربات به ناحیه کبد، جمجمه، دنده و مغز قربانی به حدی بوده که با پرتاب شدن فردی از طبقه سوم یک ساختمان مطابقت داشت.

مادر لیونل بارها پیگیر پرونده پسرش و تغییر رأی صادره بود تا جایی که با گذشت ۱۲ سال پزشکان تأیید کردند که وی در زمان حمله و قتل وحشیانه دختربچه دچار اختلالات روانی بوده است. او برای مدتی نیز به قید وثیقه آزاد شد اما به خاطر چند جنایت در دوره‌های زمانی متفاوت دوباره به سلولش بازگردانده شد.

قتل به خاطر ترس از پدر

«جاشوا فیلیپس» نام یکی دیگر از قاتلان خردسالی است که به خاطر ترس و وحشت از پدرش دست به جنایتی هولناک زده است. «جاشوا» ۱۸ سال پیش در خانه‌شان در کیلفتون نیوجرسی با یکی از دوستان کوچک خود «مدی» ۸ ساله در حال بازی بود که تصادفاً چوب بیس بال‌اش به چشم «مدی» برخورد و خونریزی شدید چشم وی سبب شد که جاشوا بشدت مضطرب شود و از ترس آنکه پدرش او را به سختی تنبیه می‌کند دحتربچه را با سیم تلفن خفه کرد و ۱۱ بار به بدن وی چاقو زد، سپس بدن نیمه عریان او را در ملحفه‌ای پیچید و پنهان کرد. جسد قربانی یک هفته بعد پیدا شد و جاشوا را به جرم قتل دستگیر کردند. جاشوای کوچک وحشت‌زده ادعا کرد که به خاطر ترس از پدرش او را کشته است. حکمی که قاضی پرونده برای وی صادر کرد حبس ابد بدون آزادی مشروط بود.

قاتل خردسال زنجیره‌ای

«کریگ پرایس» نام یکی دیگر از قاتلان خردسال تاریخ امریکاست که به خاطر جنایت‌هایش به قاتل زنجیره‌ای شهرت پیدا کرد. بیست و هفت سال پیش او از ۱۶ سالگی قتل‌های زنجیره‌ای‌اش را آغاز کرد و در مدت دو سال ۴ نفر را در محله رودایلند در سواحل شرقی امریکا کشت. نخستین قربانی وی دختری ۲۷ ساله به نام «ربکا اسپنسر» بود که با ۵۸ ضربه چاقو این پسربچه به قتل رسیده بود. از دیگر جنایت‌های او حمله به ۳ تن از همسایگان خود بود که در این حمله یک مادر ۳۹ ساله را به همراه دختران ۱۰ و ۸ ساله‌اش به قتل رساند. تحقیقات پلیس نشان داد هر یک از قربانیان بیش از ۳۰ بار چاقو خورده بودند. شدت ضربات به حدی بود که دسته شکسته چاقو در بدن یکی از قربانیان باقی مانده بود. مدارک پزشکی قانونی نیز تأیید کرد که وی قبل از جنایت صورت یکی از قربانیان را نیز بشدت گاز گرفته است. مجازات این قاتل وحشی ۲۵ سال زندان بود تا اینکه به خاطر رفتارهای نابهنجارش در زندان بر تعداد سال‌های محکومیتش افزوده شد.

نوجوانی که از جنایت لذت می‌برد

قاتلی ۱۵ ساله که از کشتن لذت می‌برد و احساسات عجیب او باعث شگفتی اعضای هیأت منصفه دادگاه شده بود دختری به نام «اشلی باستامانته» است. اشلی ۷ سال پیش با اغوای دختری ۹ ساله به نام «الیزابت» او را به منطقه جنگلی غرب میسوری کشاند و پس از فشردن گلویش با چاقو گلویش را برید و ضربه‌ای کاری به رگ مچ دست او وارد آورد.

اشلی پس از دستگیری گفته بود که در لحظه جنایت احساس عجیب «لذت‌بخشی» داشته است. وی بیان کرد که در زمان جنایت تمام بدنش می‌لرزید و نیمه عصبی بوده و تنها قصد داشت یک نفر را بکشد و اینکه آن یک نفر چه کسی باشد برایش تفاوتی نداشت.

مادر قربانی الیزابت از این دختر قاتل به عنوان «هیولایی بی‌رحم» یاد کرده و او را دشمن همیشگی خود دانسته بود.

قاتل ناقص العقل

«جسی پومروی» که به قاتل ناقص العقل شهرت داشت نخستین جنایت خود را ۱۴۵ سال پیش در ۱۱ سالگی در بوستون امریکا انجام داد. جسی به مهاجم مرگبار و خشونت طلب در نزد مأموران پلیس شهرت یافته بود. این قاتل نوجوان با کمربند، چاقو و مشت و لگد به جان قربانیان خود می‌افتاد.جسی به خاطر حملات مداوم و وحشیانه‌اش بازداشت شد اما کارشناسان پلیس وی را به خاطر رفتارهایش ناقص العقل نامیدند. او در دو جنایت هولناک خود دو قربانی ۱۰ و ۲ ساله را کشته و اجسادشان را مدت‌ها در زیرزمین خانه‌اش پنهان کرده بود. جسی به جرم قتل درجه اول به اعدام محکوم شد اما دو سال بعد با تخفیف در مجازات به حبس ابد در سلول انفرادی محکومش کردند.

جنایتکار محله هارلم

«ویلی باسکت» قاتل ۱۵ ساله به جنایتکار کوچک منطقه هارلم شهرت یافت. ویلی در منطقه هارلم نیویورک به دنیا آمده بود. خانواده‌ای درست و حسابی نداشت و پدر ویلی فردی قاتل بود که پسر نیز راه پدر را رفت و به جنایتکاری کوچک تبدیل شد.ویلی رفتاری خشن داشت و هنگامی که تنها ۱۵ سال داشت با تیراندازی در جریان یک سرقت مسلحانه دو مرد را به قتل رساند. وی پس از این جنایت در حین فرار یک رهگذر را نیز کشته بود. ویلی به خاطر شرارت‌ها و جنایت هایش به حبس ابد محکوم شد.

دختر سنگدل انگلیسی

دختر خردسال انگلیسی به نام «ماری بل» قاتلی سنگدل است که تنها یک روز قبل از آغاز یازدهمین سال تولدش پسر ۲ ساله‌ای به نام «مارتین براون» را به خانه متروکه‌ای در نیوکاسل واقع در شمال شرق انگلستان کشانده و به قتل رسانده بود. تنها دو ماه بعد او قربانی دیگر خود «برایان هاو» ۳ ساله را کشت و پس از مدتی داستان بی‌رحمی‌های او به صورت کتابی در آمد و شهرت جهانی یافت. کارشناسان قتل‌های او را ناشی از دوران نابسامان کودکی‌اش می‌دانند و به گفته پلیس مادر ماری بل که با او تنها زندگی می‌کرد و ماری چندین بار قصد داشته با خوراندن قرص سمی در درون شیرینی مادرش را به قتل برساند اما موفق به انجام این کار نشده است. مری به روانپزشکان بیان کرد که مادرش از ۴ سالگی او را در اختیار مردان غریبه قرار می‌داد تا از او سوءاستفاده کنند. قاضی دادگاه این دختر را به دلیل اختلالات فکری –روانی برای کودکان فردی خطرناک تشخیص داد و وی را به ۱۲ سال زندان محکوم کرد. ماری پس از آزادی از زندان با نام و هویت مستعار زندگی جدیدی را آغاز کرد.

جنایتکاران ۱۰ ساله

دو پسر ۱۰ ساله انگلیسی به نام‌های «جان ونبلز» و «رابرت تامپسون» بیست و سه سال قبل پس از ربودن و کشتن پسر ۲ ساله‌ای در «مرسی ساید» به عنوان دو جنایتکار خردسال به شهرت رسیدند.گزارش‌های پلیس نشان داد این دو کودک شرور پسربچه‌ای را به باد کتک گرفته‌اند و او را به حدی زده‌اند که به خاطر ۴۲ ضربه وارده بر بدنش جان سپرده است.این پسران پس از جنایت جسد را روی ریل راه‌آهن قرار دادند تا اثری از جنایت خود باقی نگذارند. هوش و ذکاوت این دو باعث شگفتی شده بود که هر دو جنایتکار به ۱۵ سال زندان محکوم شدند. پانزده سال پیش هر دو از زندان آزاد شده و با هویت جعلی به زندگی خود ادامه دادند اما چند سال بعد یکی از آنها یعنی «جان ونبلز» به خاطر در اختیار داشتن تصاویر مستهجن کودکان در کامپیوترش دوباره به زندان بازگشت.

قاتل کودک‌آزار

«جورج استینی» پسر ۱۴ ساله امریکایی است که در کارولینای جنوبی به جرم قتل عمد دو دختر ۸ و ۱۱ ساله دستگیر شده بود.«جورج» ۷۲ سال پیش پس از قتل دختران اجسادشان را در گودالی پنهان کرد در حالی که جمجمه این دختران با میخ بزرگ مخصوص راه‌آهن که در آن حوالی یافت شد، متلاشی شده بود. جورج پس از دستگیری به صراحت به

قتل هایش اعتراف کرد و گفت که قصدش آزار دختر بزرگ‌تر بوده اما مجبور به کشتن هر دو دختر شده است. او محاکمه و به اعدام با صندلی الکتریکی محکوم شد

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.