دلایلی که باعث می شود کوروش تهامی به پدر شدن فکر نکند

سوپرایز همسر کوروش تهامی در خندوانه + تصاویر

کوروش تهامی بازیگر سریال زیر تیغ شب گذشته مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شد و با یک تماس تلفنی همسرش را در روز تولدش غافلگیر کرد.

_____________فانوس_____________

تبریک تولد همسر به سبک کوروش تهامی در خندوانه

برنامـــه خندوانــه با اجرای رامــبد جوان شب گذشته 11 مردادمــاه 96 ساعت 23 روی آنـــتـــن شبــکـــه نســیم رفـــت. رامـبـــد جوان در این برنامـــه میزبــان کوروش تهـامـی بازیگـــر و خوانـــنده سینمــا و تلویزیون بود و گفتگوی جذابی را با ایـن هنــرمنـــد کشورمان در خنــدوانـه رقم زد.

کوروش تهامــی بعـد از سلـام و احوال پرســی با رامــبــد جوان و مردم از حال و هوای این روزهایــش گفت:چندتـا فیـلمنـــامه خوانــده ام و از بین آنهــا یکـی برایــم جدی تر اســت امـا چون قطـــعـــی نشده نمـیـــتوانــم دربـــاره اش چیــزی بگویم و کنـــجـکـاوی های رامـبـد جوان برای یافتــن نام کارگــردان و اســـم فیلــم نیـز نتوانــست کوروش تهامـــی را وادار به لو دادن نام فیـــلـم کنـد.

قدردانی کوروش تهامی از همسرش در خندوانه

کوروش تهامــی در شرح یک روز عادی زندگی اش گفــت:صبــح حوالی ساعت 9 از خواب بیــدار میـشوم . نرمـــش میـکنـم ، صبــحـانـه میخورم اما هر ساعـتی از روز که بیــدار شوم همسرم زودتــر از من بیدار شده و صبحـــانـــه را آمـــاده کرده اســت. من هر ساعـتــی از صبـــح که آفـیـش باشم حتـی اگـــر ساعـــت 4 صبــح هم باشد همـــسرم زودتــر از من بیدار میـشود و صبحـانـه را برای من آمــاده میکند یا هر ساعـتی از شب که به منزل برگـردم همســرم بیـدار و منــتـظــر من اسـت و من واقـــعا ممـــنون این زحــمـــات او هستم .

رامـــبد جوان از کوروش تهامــی خواسـت که روبه روی همســرش جملــه ای به او بگوید که گفــت:امـــروز روز تولد همـــســرم اســت و رامـــبــد از او خواست تلــفنــی با همـــسـرش صحـــبـــت کنــد و از آقای شاه حسـیـنــی درخواسـت کرد تلــفـــن همــراه کوروش تهــامـــی را بیـــاورد . کوروش تهامــی شماره همسرش را گرفـت و شروع به صحـبت کرد که با پخش شدن آهنـگ تولدت مبـــارک در برنـــامــه خنـــدوانه حســابـی همـســر کوروش تهـامــی غافـلـــگیـــر شد و از رامــبــد جوان و مردم برای این غافلگـیـری تشـکر کرد.

کوروش تهامی

تماس تلفنی کوروش تهامی با همسرش در خندوانه

کوروش تهامی با صدای گرم و آرامش ترانه ای از آواز اصفهان را در برنامه خواند.

خاطره کوروش تهامی از پرویز پرستویی

کوروش تهـــامـی دربــاره پرویز پرستویی خاطـــره ای تعریــف کرد و از صبر مثال زدنـــی پرویز پرســـتویی گفت :برای ضبـط یک سکانس دوبار آقــای پرســتویی آفـــیش شدند و از بعـــدازظــهــر تا نیـمـــه شب منتـظـــر مانـــدند و لباس پوشیـــدند و گریــم کردنـــد اما نوبت به جلوی دوربیـــن رفــتـن ایـــشون نرســـیــد و همه ما منتـــظر یک برخورد تنـــد و عصبــانــیـــت بودیــم اما آقای پرستویی در کمـال آرامش و صبر هیـچگونه ناراحتی نکردنـــد و حتـــی کلـمــه ای هم به زبـان نیاوردند و صبر ایشون واقــعا مثـــال زدنی است.

کوروش تهامی

کوروش تهامی در برنامه خندوانه

مــجــری خندوانـــه از بازیـگر زیـــر تیغ پرسیــد بامزه بازی درمـیاری؟ کوروش تهـــامـــی گفـــت:بلـه خیلی زیاد ولی فقط برای خانومم و زمـــانی که تنها هسـتـیم ، در واقـع من لوس خانومم هستـــم .

خاطره کوروش تهامی از همکاری با رامبد جوان

کوروش تهــامـی دربــاره همـکـاری با رامبــد جوان گفت :من با رامبـــد در 3 کار همکــاری داشــته ام و کار نشـانی به کارگــردانی خود رامـــبـــد جوان بود که در عید 87 ساخـــتــه و پخش میـشـد . اکـثر کارگردان ها آدم های متــیـنــی هســتــنــد که بر همـه چیـــز نظـــارت دارند و حواسـشان به همه هســت امـا ما در آن کار بایـــد حواســمان به رامبــد می بود و دائم میگفتیـم رامبـد کار را نمــی رسانـی . این را گفـــتـم که بدانــید اگـــر رامــبـد را رهــا کنیــد همـــه جا را ویران میـکـــند.

در بخـش پایانـی برنـــامـــه کوروش تهـامی دربـــاره اولویت های زندگـی اش صحبت کرد و قول داد 10 نفـــر را به تمــاشای فیلــم رگ خواب دعوت کنـــد که رامـبد 20 نفــر دیگــر را به ایـن تعـــداد اضـافه کرد.

کوروش تهامی همسرش در برنامه خندوانه غافلگیر کرد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.