کیک جشن تولد 44 سالگی کمند امیرسلیمانی

کیک جشن تولد ۴۴ سالگی کمند امیرسلیمانی

کمند امیرسلیمانی اینستاگرامش را با انتشار عکسی از کیک جشن تولد ۴۴ سالگی اش و یک متن به مناسبت این روز ، به روز کرد.با ما در این مطلب از مجله خبری سرگرمی فانوس همراه باشید.

کمند امیرسلیمانی ۴۴ ساله شد

کــمــنـــد امـــیــرسـلـــیـمانـــی بازیگری که همـــه ما او را با نقـــش آذر در سریـــال پدر سالار میـشــناسیـــم در یک خانواده هنــرمـنــد چشــم به جهـــان گشود و در دامــان یک مرد هنرمـــنــد در کنـار برادرش رشـــد کرد. این بازیگـر جوان کشورمـــان تولد ۴۴ سالـــگی اش را جشـن گرفـــت و مردم را در ایـــن شادی سهــیـم کرد.

کمند امیر سلیمانی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:

١۶ خرداد اولین روز از نیمه دوم آخـریـن ماه فصــل بهار سرآغاز سالی جدید و برنامــه هایی نو در افق پیـش روی منه. هر سال میــگـــم امســال یک سال بزرگـتر شدم یک سال بیــشتـــر تجربــه کســـب کردم و یه پلـه باید برم بالــاتـــر. ولی امسـال جفــت چهــار آوردم به به چه شود….

نگاهی کوتاه به زندگی کمند امیرسلیمانی

کـمنــد امـــیــرسلیــمانی در سال ۱۳۵۲ در تهــران متولد شد. کمـــنـــد خواهر سپــند و دخـــتـر سعـــیــد امیــرسـلیـمانی از بازیــگران سیـــنمـــا و تلویزیون میـــبـــاشـد. کمند امـــیرســـلـــیمــانی در نوجوانی با بازی در فیـــلـــم ترنـــج (١٣ـ۶۵) به سینــمـا آمد.

اما در تلویزیون و با بازی در نقــش آذر در مجــموعه پدرســالــار بود که به شهـــرت رسـیـــد. با هنـرنــمـــایــی اش بازی در مجـــموعه همسـایـه ها بسـیار مورد توجه واقــع شد.

تولد ۴۴ سالگی کمند امیرسلیمانی با این کیک بزرگ و خوشگل + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.