ترکیه

دستگیری ربایندگان گردشگران ایرانی در ترکیه

آدم ربایانی که سه گردشگر ایرانی را در شهر استانبول ترکیه ربوده بودند، دستگیر شدند و در حال بازجویی و سیر مراحل قضایی هستند.در ادامه این مطلب از بخش خبری مجله اینترنتی فانوس با ما همراه باشید.

آزادی گروگانهای ایرانی در ترکیه

پـلــیس ایـن شهـر اعلام کرد متــهـمـان در حال بازجویی و سیر مراحـل قضـــایـــی هستنـــد. آدم ربایــان، ایـن سه جوان ایرانی را از یکماه پیـــش با ترفـــنـــد اخـــذ ویزای اروپا به گروگان گرفتــه بودند تا از خانواده های آنـــان اخــاذی کنـند. آنـان خواهان پنـجــاه هزار یورو برای آزادی گروگانها شده بودنــد.

گروگانــهای ایرانی در طول اســارت به شدت شکـــنجـه شده اند. آدم ربــایـــان برای تحت فشــار قراردادن خانواده ها تصاویر شکـنجـه را ارســـال می کردند.

ایـن چندمیــن گروگانـــگیـــری گردشگران ایـــرانی در شهر استانـبول طی ماههای اخیر است. ماه پیش یک خانواده پنــج نفره ایرانـــی در دام آدم ربایـــان افـــتـــاده بودند.

عمـــلیـــات آزاد سازی گروگانـــها با پیگیری سفــارت و کنسولگری جمهوری اسلامی ایــران در استـانــبول و همــکاری و همـــاهنـــگی رابـــط ناجــا در نمــایندگـی آنکارا و پلـیس ترکــیه صورت گرفت.

بازداشت آدم ربایانی که ایرانی ها را در ترکیه می ربودند

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.