گروه موسیقی

راز لباس های عجیب گروه موسیقی سون در دورهمی فاش شد

خواننده های جوان گروه موسیقی سون کیارش پوزشی ، آرش و امیر قنادی مهمان برنامه دورهمی شدند و از انتخاب لباس هایی خاص برای کنسرتشان صحبت کردند.

گروه موسیقی سون مهمان مهران مدیری در دورهمی

برنامـــه دورهـمی با اجرای مهـران مدیری شب گذشـــتـــه 6 مردادمـاه 96 ساعـــت 23 روی آنتـــن شبـــکـــه نسـیم رفـــت. مهـــران مدیــری در ایـن برنــامـــه میـزبان اعضـــای گروه موسیقی سون کیارش پوزشــی ، آرش و امیر قنـــادی بود.

اولین سال تشکیل گروه موسیقی سون به روایت آرش قنادی

آرش قنـــادی یکی از اعضـای گروه موسیـقی سون دربـاره سال تشـــکـیـــل گروه سون گفــت :من و کیـــارش از دوستـــان قدیـمی هستـیم و آشـنـایـــی ما به مدتـهـــا قبــل بازمیــگـــردد . در سال 76 من و کیارش یک گروه را تشــکیل دادیم که فقـــط برای خوانــنـده های دیـگـــر آهـــنـگـــســـازی میـکـــردیــم و هنوز نمیخواندیــم ، امـــا در سال 81 برای اجـرای یک کنـــسرت گروه موسیــقی سون را ثبت کردیم و کارمــان را با هم آغاز کردیم. شایــد کمـــتـر گروهی موسیقی در ایران وجود داشــتـــه باشــد که دوام زیادی آورده و همکاری گروهی شان مانـــدگار شده است امــا دوستــی ما قدمـت بیـــشـتری از همــکــاری مان دارد و ما سعی میـــکنـــیم مشــکلاتــمــان را در درون خودمـــان حل کنـیم.

گروه موسیقی

گروه موسیقی سون در دورهمی

مهـــران مدیـری از رئیس داشــتـن گروه پرسید و از اینکـه آرش میـــتوانـــد بازیگر خوبی شود صحــبت کرد . کیارش یکی از اعضــای گروه موسیـــقــی سون گفـت:رئیس که نه ولی آرش مدیر گروه ما اســت و بیــشتـــر تصمیـــمات نهـــایـــی را او میــگـیرد و دربـاره بازی در سریـــال زمــانـــه و خاطــره های آن سریال صحـــبت کردند.

راز لباس های عجیب گروه موسیقی سون چیست

مهران مدیـــری در دورهمـــی با گروه موسیقـی سون دربـــاره لباس های عجیبــی که ایـــن گروه در زمـــان اجـــرای کنسرت می پوشنــد صحـبت کرد و گفـــت :لباس های زمان کنسرتتان بسیار لباس های عجیــبـــی اســـت مثـلـا کت براق قرمـــز ، درباره انــتخاب لبــاس صحبـت کنـــید ؟ کیارش با خنـــده گفت :ما لبـاس هایـی که 11 سال توی ویتــریــن مغازه مانــده اســت و دیـــگر کســـی آنهـــا را نمـــیــخـــرد را برای کنسرت انـــتخـاب میکــنـــیــم چون میــخواهـیــم لباس خاص باشـد جلوه داشتـــه باشـــد . لبـاس های کنــســـرت لبـــاس هایــی است که امـکان پوشیـــدن آن در خیــابان کمتر وجود دارد.

مجری برنامه دورهــمـــی راز آهــنگـهـــای عاشقـانه گروه موسیـقی سون را پرسـیـد که کیـــارش گفـــت :ترانــه های عاشقانـه بیشـتــر روی ما تاثـــیــر میگـــذارد و بیشتـــر مطـــابق میـل ماسـت و درباره ساختـــن ملودی هایـشـان توسط امـــیــر قنادی صحــبــت کرد.

گروه موسیقی

گروه موسیقی سون در کنار مازیار فلاحی

کــیارش یکی از سه نفر گروه موسیقــی سون از عاشق شدن صحبت کرد و گفـت :من عاشـــق شده ام امـا هنوز ازدواج نکرده ام و آرش دربــاره عشقش به خانواده و موسیـقی گفت و ایـــنــکه تابـحـــال عشق را تجربه کرده اســت.

 

ترانه ای که گروه موسیقی سون را مشهور کرد

اعـــضای گروه موسیـــقـی سون درباره اولیــن ترانـه و بهـــتــریـن ترانـه گروهشــان گفــتـنـد :ما با ترانه واسـت میـمـــیـــرم مطرح شدیـم و با آهــنگ دوستــت دارم بیشــتـــر شناخـتـــه شدیــم امــا اولین ترانـــه ما ستــاره بود که هنوز هم با شنیدن آن غرور خاصی پیـــدا میـــکـــنـیم .

کیارش یکـــی از خواننـده های گروه موسیـقـی سون در برنامه دورهـــمـی خودش را به ساز تشـــبـــیـــه کرد و از علاقـــه اش به پیــانو گفــت . آرش خودش را به فیـل تشــبـــیه کرد و گفـــت :من از بچــگی علـــاقه خاصی به فیل داشتــم و امیــر قنــادی خودش را به دریا و موج های آن تشـــبیــه کرد.

در بخش پایــانــی برنــامه دورهـــمی خوانـــنده های جوان گروه موسیـقی سون یک کتـــاب حافـظ را که از طرف یک دوست قدیمی هدیــه گرفتـــه بودنـد به موزه دورهمـی تقدیم کردنـــد.

علت انتخاب لباس های خاص برای هر کنسرت توسط گروه موسیقی سون باند

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.