تصاویر منتشر شده از الهام حمیدی در حال گریم برای بازی در سرزمین کهن

الهام حمیدی در اتاق گریم سرزمین کهن

الهام حمیدی بازیگر محجوب سینما و تلویزیون تصویری از خودش در پشت صحنه سریال سرزمین کهن و اتاق گریم منتشر کرد.با ما در مجله فانوس همراه باشید.

الهام حمیدی بازگر توانایی که سریال روزهای بی قراری جدیدترین فیلم او از تلویزیون بود تصویری از گریمش در سریال سرزمین کهن منتشر کرد. الهام حمیدی در سرزمین کهن نقش مادرخوانده رهی را بازی کرده که شخصیت محوری و نقش اول داستان است.

تصاویر منتشر شده از الهام حمیدی در حال گریم برای بازی در سرزمین کهن

الهام حمیدی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:

در آخرین روزهای سریال سرزمین کهن و ادامه تجربه لذت بخش کار با اقای کمال تبریزی ، گارگردانی نمونه و در کنار یه تیم حرفه ای و همکاران مهربون و پر انرژی و تشکر ویژه از اقای جمال حاتمی (دستیار کارگردان ) و دوست عزیزم سولماز صدر الاشرافی( گریم )

تصاویر منتشر شده از الهام حمیدی در حال گریم برای بازی در سرزمین کهن

درباره سریال سرزمین کهن بیشتر بدانید

«سرزمین کهن» به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه کنندگی سیدجمال سیدحاتمی مراحل پایانی تولید را می گذراند. این سریال به بررسی وقایع سیاسی، تاریخی و اجتماعی ایراناز سال۱۳۲۰ خورشیدی تاانقلاب ۱۳۵۷و در بستر زندگی یک پسر نوجوان می پردازد. فصل اول این مجموعه در بهمن ماه سال۹۲۲ روی آنتن رفت اما پس از پخش چهار قسمت از سریال، توهین و تحریف تاریخ ایل بختیاری از آن برداشت شد و موجی از اختلافات را در میان این افراد در پی داشت و پس از مدتی هم متوقف شد. اما به گفته سیدجمال حاتمی به ما فصل جدید این سریال با افزوده شدن بازیگران جدید روزهای پایانی خود را می گذراند.

پیش از این گفته شده بود که زمان پخش این سریال بعد از به اتمام رسیدن پخش «معمای شاه» است اما هنوز زمان قطعی برای پخش «سرزمین کهن» مشخص نشده است. فصل اول این سریال از شبکه سه سیما پخش شد و فصل جدید آن از شبکه یک سیما پخش می شود.

تصاویر منتشر شده از الهام حمیدی در حال گریم برای بازی در سرزمین کهن

پوستر فیلم سرزمین کهن با بازی شبنم قلی خانی و شهاب حسینی

نویسندگی این مجموعه را علیرضا طالب زاده بر عهده دارد و از جمله بازیگران این مجموعه پر شخصیت می توان به نیکی کریمی ، محمدرضا فروتن ، حسن پورشیرازی ، فرشته صدر عرفایی، جعفر دهقان، امیر آقایی ،شبنم قلی خانی ، الهام حمیدی ، ثریا قاسمی ، علی شادمان، پژمان بازغی ، هنگامه قاضیانی ، میترا حجار ، پرویز پورحسینی، حسین محجوب، بیتا فرهی ، هومن سیدی ، مهرداد ضیایی، لیلا زارع ، آشا محرابی ، محسن تنابنده، جواد عزتی ، رسول نقوی، شیوا بلوچی، متین حیدرنیا، امین رحیمی، درشن سینک، بهرام کمیجانی، فریبرز گرم رودی و… اشاره کرد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.