جدیدترین تصویر از شهاب حسینی در شهرزاد 2

جدیدترین تصویر از شهاب حسینی در شهرزاد ۲

جدیدترین تصویر از شهاب حسینی در فصل دوم سریال شهرزاد ساخته حسن فتحی منتشر شد که در ادامه مشاهده میکنید.با ما در مجله خبری سرگرمی فانوس همراه باشید.

سریال پرطرفدار شهرزاد این ورزها در حال تصویربرداری است و قرار است از اواخر خرداد به نمایش خانگی بیایید . شهاب حسینی و ترانه علیدوستی از هنرمندانی هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند. فصل اول سریال شهرزاد با استقبال بی نظیری از سوی مخاطبان روبه رو شد و همین دلیلی برای ساخت سری دوم این مجموعه پرطرفدار شد.

شهاب حسینی که در فصل اول شهرزاد یکی از بازیگران اصلی این سریال بود در فصل دوم سریال نیز حضور چشمگیری دارد.

عکسی از شهاب حسینی در فصل دوم شهرزاد

 جدیدترین تصویر از شهاب حسینی در شهرزاد 2

شهاب حسـینی بازیگر توانمندی است که همیشه یکی از بهترین های عرصه هنر بوده و خواهد بود . این هنرمند توانای کشورمان که سال گذشته در جشنواره کن توانست جایزه بهترین بازیگر مرد برای فیلم فروشنده اصغر فرهادی را دریافت کند این روزها مشغول ایفای نقش در سریال پرمخاطب شهرزاد است که مردم بی صبرانه منتظر توزیع آن هستند.

 جدیدترین تصویر از شهاب حسینی در شهرزاد 2 جدیدترین تصویر از شهاب حسینی در شهرزاد 2

فصل اول سریال “شهرزاد ” پس از انتشار قسمتهایی از این سریال با استقبال بی نظیری مواجه شد،شهرزاد قصه ای عاشقانه در دل وقایع تاریخی است که باعث می شود مخاطب تا انتهای این سریال را دنبال کند. از سوی دیگر مثلث عاشقانه، شهرزاد، فرهاد و قباد نیز با بازی ترانه علیدوستی، مصطفی زمانی و شهاب حسینی این موفقیت را دو چندان کرد تا آنجا که مخاطبان این سریال برای توزیع فصل دوم سریال شهرزاد روزشماری میکنند.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.