گریم وحشتناک هالووین دختران خوشگل در ژاپن

هالووین جشن مردگان است که بسیاری از کشورها این روز را به طریقی در کشورشان جشن می گیرند در کشور ژاپن هم جشنواره خیابانی به مناسبت این روز برگزار شد دختران زیبا و مدلینگ های ژاپنی هم در این جشن شرکت نموده بودند از گریم های جالبی هم استفاده کرده بودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر گریم وحشتناک هالووین دختران خوشگل در ژاپن را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت فانوس : در ژاپن این گونه مراسم منتقدان بسیار زیادی دارد چرا که هالووین خارج از فرهنگ ژاپنی ها میباشد و ملی گرایان ژاپنی به صورت کاملا جدی با برگزاری این مراسم مخالف هستند.

ژاپنی ها برای جلوگیری از ورود فرهنگ غربیها به این کشور تمهیدات ویژه ای را اندیشیده اند به عنوان مثال برای اینکه جوانان ژاپنی از تیپ و پوشش غربی ها تقلید نکنند قانونی را تصویب کرده اند که هر شهروند ژاپنی که با لباس های سنتی این کشور از خانه خارج شود کلیه وسایل نقلیه برای او رایگان خواهد بود!

 

و یا در مدارس این کشور درسی وجود دارد به نام فرهنگ ژاپنی و در آن کلیه آیین ها و سنت های ژاپنی به کودکان و دانش آموزان پایه آموزش داده میشود.

اما با این حال جوانان ژاپنی استقبال چندانی از مراسم سنتی خود نمیکنند و به فرهنگ غربی ها بیشتر علاقمند هستند.روز گذشته نیز بسیاری از دختران و پسران ژاپنی با گریم و آرایش ویژه هالووین به خیابان ها آمدند و در این مراسم شرکت کردند.

تصاویر جشن هالووین در ژاپن

نکته جالب اینجاست که رسانه های ملی ژاپن هیچ تصاویری از اقدام جوانان خود منتشر نکرده است و روزنامه ها نیز انها را غرب زده و وطن فروش خطاب کرده است.

گریم وحشتناک هالووین دختران خوشگل در ژاپن

گریم وحشتناک هالووین دختران خوشگل در ژاپن

گریم وحشتناک هالووین دختران خوشگل در ژاپن

گریم وحشتناک هالووین دختران خوشگل در ژاپن

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.