گنج قارون پیرمرد مصری گنج قارون واقعی را پیدا کرد! + عکس و فیلم

پیرمردی عرب زبان که بر اساس گزارشات یکی از شهروندان مصری است با انتشار کلیپی گفت که گنج قارون را پیدا کرده است اما برای تحویل آن به دولت شرط و شروطی دارد.

شهروند مصری ادعا می کند گنج قارون را کشف کرده است

به گزارش خبـرگــزاری های مصر یک شهــروند در “المـنوفیة” ادعا کرده اســـت که گنـج مشـهور قارون را پیــدا کرده اســـت و حاضر اسـت تحـــت شرایـطی آن را تحویل دولت دهـــد. ایــن گنــج که مدتــی پیش کلیپ آن در ایــران هم منـتــشر شده بود بزرگتریــن گنج محــسوب می شود که هنوز هیـچ خبــر رسمــی از دسـتـرسی به آن منـتشـــر نشـده اسـت.

گنج قارون

تصویری از فیلم گنج قارون

ادعایمرد مصری در مورد کشف گنج قارون

مــرد مصــری که در انـتـهـاب فیلم صحـــبـت می کند در مورد ایــن گنج می گوید:

4 هکــتــار پر از طلـــا ، جواهـــرات و آثار فرعونی کشـف کرده ام ثروتی که با آن می توان یک کشور را خرید. من ایـن گنـج عظیم را بعــد از دنـــبــال کردن یک شکـــاف در زمـیــن کشـــف کرده ام و از دولت می خواهـم تا آن را استخــراج کند. برای دادن نشــانـــی شرط هایـی دارم که به واسطــه ی آن 10 درصــد از کل ارزش گنـــج به اضــافـه گردنبـــنـــد مشـــهور نیـــل و همچـــنیـن 16 میـلیون جنیه مصــری “پوند مصـری” دریافـت می کنم.

ایـــن مرد که نامش را فاش نکـــرده است در ادامه می گوید:حاضـرم حرفــم را ثابـــت کنـم و اگر نتوانــستـــم صحت گفتــه ام را مبـــنــی بر کشف گنـــج قارون ثابـت کنـم حاضرم 16 میلــیون جنــیــه مصری غرامت پرداخـــت کرده و تا آخــر عمرم در زنـــدان بمـــانـــم.

عکس مردی که ادعا می کند گنج قارون را پیدا کرده است

گنج قارون

کلیپ مربوط به ادعای کشف گنج قارون توسط شهروند مصری

برای دیدن کلیپ کلیک کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.