yekta-naser-manochehr-hadi

منوچهر هادی، کارگردان سینما که این روزها فیلم جدید من سالوادور نیستم را روی پرده سینما دارد با یکتا ناصر، بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد. به گزارش سایت تفریحی ایران ناز، یکی میخواد باهات حرف بزنه، زندگی جای دیگریست و سالوادور… از جمله این آثارمشترک  این زوج موفق هنری است.

۱۰۹۷۴۶۷۷۹۲-irannaz-com

سحر قریشی بازیگر مجموعه دلنوازان در اینستاگرام خود نوشت: تبریک به دو زوج هنرمند آقاى منوچهر هادى و یکتا ناصر عزیز از خداوند متعال خوشبختى،سلامتى و زندگى پر از عشق رو براتون آرزو میکنم.

۱۳۸۲۳۷۲۷۷۴-irannaz-com

بیوگرافی منوچهر هادی

منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه‌نویس سینما و تلویزیون ایران می‌باشد. منوچهر هادی در سال ۱۳۵۱ در تهران به دنیا آمد. پس از دریافت دیپلم در رشته الکتروتکنیک پا به عرصه هنر گذاشت. و تجربه‌هایی چون بازیگری، دستیاری کارگردان و تدارک را از سر گذراند.

فعالیت‌های هنری سینما، کارگردانی و نویسندگی

وی تا کنون ۴ فیلم سینمایی ساخته که به غیر از دنیای پر امید نویسندگی ۳ اثر دیگر را نیز خودش به عهده داشته است.

قرنطینه، ۱۳۸۶
یکی می خواد باهات حرف بزنه، ۱۳۹۰
دنیای پر امید، ۱۳۹۱
زندگی جای دیگری است، ۱۳۹۲

من سالوادور نیستم ۱۳۹۴

مجموعه‌های تلویزیونی
آمین، ۱۳۹۳
خوب.بد.زشت، ۱۳۹۳
خداحافظ بچه، ۱۳۹۱

تلفیلم
ته خط
آخرین روز ماه
تصادف
فرصت‌های فردا
کوچه محجوب

بیوگرافی یکتا ناصر

یکتا ناصر متولد آبان ۱۳۵۷ است از سال ۷۴ فعالیت هنری خودش رو آغاز کرد. وی در دبیرستان رشته ی تجربی را گذرانده و در دانشگاه رشته ی تحصیلی اش مهندسی محیط زیست بوده … به گفته ی خودش آدم تنبلیه و برای بدست آوردن هر آنچه که دوست می داشت به کمک شانس بدست اورده و به همین خاطر خیلی تلاش برای بازیگری ( تحصیل بازیگری ) نکرده …

او در سال ۷۵ در حالی که فقط ۱۸ سال داشت برای نخستین بار مقابل دوربین رفت و در کار تلویزیونی گلهای کاغذی ایفای نقش کرد.در سال ۷۶ که مسیر و سلیقه ی سینمای ایران تغییر کرد و به سمت جوانگرایی و جوان پسندی رفت یکتا ناصر که از قبل زمینه ی حضور در سینما را داشت ترجیح داد به درسهای دانشگاه بپردارد!

در این سالها موجی از جوانان به صورت فراگیر وارد سینما شدند و آنهایی که استعداد داشتند خود را نشان دادند و آنهایی هم که استعداد نداشتند این فرصت را بدست آوردند تا در چند پروژه خوب خود را مطرح کنند. اما در این میان تنها کارهایی برای یکتا پیش آمد که خیلی باعث مطرح کردن این هنرمند نشد ( از جمله : پدر خوانده – شب چراغ ) این روند کار تا سال ۷۹ ادامه داشت …. تا اینکه در سال ۷۹ تغییر سرنوشت یکتا به دست حمید لبخنده با کار تلویزیونی ( با من بمان) رقم خورد …

سینما

یکی می‌خواد باهات حرف بزنه ۱۳۹۰

قند تلخ ۱۳۸۷

روز برمی‌آید ۱۳۸۵

نسکافه داغ داغ ۱۳۸۵

قتل آنلاین ۱۳۸۴

سرود تولد ۱۳۸۳

باران رویاها را نمی‌شوید ۱۳۸۲

خانه‌ای در شن ۱۳۸۲

عاشق مترسک ۱۳۸۲

فراری ۱۳۸۱

ساقی ۱۳۸۰

تلویزیون

گل‌های کاغذی ۱۳۷۶

با من بمان ۱۳۷۹

ضربه سوم ۱۳۸۰

عید آن سال‌ها ۱۳۸۱

پیش پرده ۱۳۸۱

لبه تاریکی ۱۳۸۳

اولین شب آرامش ۱۳۸۴

قند ترش ۱۳۸۵

جوایز و افتخارات یکتا ناصر
برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سی مین جشنواره فیلم فجر، برای فیلم «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه»

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.