Pedals خرس بامزه ای که مانند انسان قادر بود بر روی دو پایش راه برود توسط شکارچیان کشته شد. گفته می شود پیشتر درخواست طرفداران حیات وحش برای در نظر گرفتن یک پناهگاه برای پدالز رد شده بود. این خرس بعد از انتشار عکس هایش که او را در حال راه رفتن بر روی دو پایش به مانند انسان نشان می داد، محبوبیت زیادی کسب کرده بود.

androidonlinenewsimage-aspx
پدالز، پنجه جلوی دست راست خود را از دست داده بود و به همین علت عده ای از طرفداران و دوستداران حیوانات، صفحه فیسبوکی را برای رصد وی در حیات وحش ایجاد کرده بودند.
در حالی که انتظار می رفت تا پدالز در حیات وحش زندگی بهتری را تجربه کند آخرین پست صفحه فیسبوک این حیوان دوست داشتنی خبر از حادثه بدی می داد. یک دوستدار حیات وحش خبر کشته شدن پدالز توسط شکارچیان را اعلام کرد.

androidonlinenewsimage-aspx
این دوستدار حیات وحش در اخرین پست صفحه فیسبوک پدالز نوشت: “برای صدها و هزاران دوستدار حیوانات، کسانی که زندگی پدالز را دنبال می کردند خبر تاسف برانگیزی دارم. پدالز اکنون آرام گرفته است و روح مهربانش بدنش را ترک کرده است”. گفتنی است پیش از این حادثه حدود ۳۰۰۰۰۰ هزار نفر با ایجاد کمپینی از مقامات محلی و همچنین افراد مشهور خواسته بودند تا به این حیوان کمک کنند. جالب اینکه وقتی پدالز برای نخستین بار در منطقه Oak Ridge (اوک ریج) دیده شد اغلب مردم به اشتباه او را انسانی می دانستند که لباس خرس بر تن کرده است.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.