عمو و عمه های باستانی + عکس Reviewed by Momizat on . امروز به دلایل مختلف از جمله مشغله‌ کاری والدین، مشکلات اقتصادی و نیز ترس از آینده بیشتر والدین به سمت و سوی تک فرزندی و یا دو فرزندی پیش می‌روند که این موضوع ر امروز به دلایل مختلف از جمله مشغله‌ کاری والدین، مشکلات اقتصادی و نیز ترس از آینده بیشتر والدین به سمت و سوی تک فرزندی و یا دو فرزندی پیش می‌روند که این موضوع ر Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اجتماعی » عمو و عمه های باستانی + عکس

عمو و عمه های باستانی + عکس

محبوب کن - فیس نما
تا چند سال آینده در ایران از خاله، عمو و عمه خبری نیست! (کاریکاتور)
امروز به دلایل مختلف از جمله مشغله‌ کاری والدین، مشکلات اقتصادی و نیز ترس از آینده بیشتر والدین به سمت و سوی تک فرزندی و یا دو فرزندی پیش می‌روند که این موضوع روند افزایش جمعیت کشور را با مشکل مواجه می‌کند. 

 

 

تا چند سال آینده در ایران از خاله، عمو و عمه خبری نیست! (کاریکاتور)

 

 

  

وی افزود: امروز به دلایل مختلف از جمله مشغله‌ کاری والدین، مشکلات اقتصادی و نیز ترس از آینده بیشتر والدین به سمت و سوی تک فرزندی و یا دو فرزندی پیش می‌روند که این موضوع روند افزایش جمعیت کشور را با مشکل مواجه می‌کند. 

 

رئیس اداره ثبت احوال فردوس تصریح کرد: در صورتی که رشد جمعیت فعلی کشور به همین منوال پیش برود باید بدانیم در 30 سال آینده از عمه، خاله و عمو خبری نیست که این مسئله علاوه بر کاهش جمعیت کشور، سبب کاهش مهر و محبت و روابط عاطفی در بین خانواده‌ها نیز می‌شود.

 

 

تا چند سال آینده در ایران از خاله، عمو و عمه خبری نیست! (کاریکاتور)

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.