عکس های جدید فرزاد حسنی در جشن ازدواج برادرش Reviewed by Momizat on . در ایامی که خبر طلاق فرزاد حسنی و آزاده نامداری در صدر اخبار رسانه ها قرار گرفته ،گویا زندگی این مجری مشهور در سکوت و آرامش خاصی جریان دارد. به گزارش تکناز به ن در ایامی که خبر طلاق فرزاد حسنی و آزاده نامداری در صدر اخبار رسانه ها قرار گرفته ،گویا زندگی این مجری مشهور در سکوت و آرامش خاصی جریان دارد. به گزارش تکناز به ن Rating:
شما اینجا هستید: خانه » گالری عکس های بازیگران » عکس های جدید فرزاد حسنی در جشن ازدواج برادرش

عکس های جدید فرزاد حسنی در جشن ازدواج برادرش

در ایامی که خبر طلاق فرزاد حسنی و آزاده نامداری در صدر اخبار رسانه ها قرار گرفته ،گویا زندگی این مجری مشهور در سکوت و آرامش خاصی جریان دارد.

عکس فرزاد حسنی در جشن ازدواج برادرش

به گزارش تکناز به نقل از شهر خبر : ریتم زندگی،  تصاویری از شب مراسم ازدواج فرشاد حسنی(برادر فرزاد) را برای اولین بار منتشر کرد که این روزها بر عکس آزاده نامداری که گفتگوهای مختلفی را درباره جدا شدنش ار فرزاد حسنی مطرح کرد، این مجری سیاست سکوت را در پیش گرفته و گویا ترجیح می دهد بی آنکه به اتفاقات اخیر بیشتر دامن بزند،آبها از آسیاب بیفتد و زندگیش روال عادی خود را طی کند.
عکس فرزاد حسنی در جشن ازدواج برادرش

مراسم ازدواج فرشاد حسنی جمعه شب (24 مرداد ماه) با حضور چهره های سرشناسی چون محمد علیزاده،منصور ضابطیان و عوامل سازنده برنامه رادیو هفت برگزار شد.

عکس فرزاد حسنی در جشن ازدواج برادرش

فرشاد حسنی یکی از ارکان اصلی برنامه پر بیننده رادیو هفت است.

عکس فرزاد حسنی در جشن ازدواج برادرش

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.