کلیپ تبلیغ جالب اکسپریا Xperia Z / پرچم بالاست / فیلم Reviewed by Momizat on . چیزی که روشن است این است که حالا سونی در حالی که بازار طعنه و کنایه به مشکل خم شدن آیفون 6 اپل گرم است به استاندارد ضد آب و گردو غبار IP68 آخرین پرچمدار خود یعن چیزی که روشن است این است که حالا سونی در حالی که بازار طعنه و کنایه به مشکل خم شدن آیفون 6 اپل گرم است به استاندارد ضد آب و گردو غبار IP68 آخرین پرچمدار خود یعن Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » دانلود » کلیپ تبلیغ جالب اکسپریا Xperia Z / پرچم بالاست / فیلم

کلیپ تبلیغ جالب اکسپریا Xperia Z / پرچم بالاست / فیلم

محبوب کن - فیس نما
چیزی که روشن است این است که حالا سونی در حالی که بازار طعنه و کنایه به مشکل خم شدن آیفون 6 اپل گرم است به استاندارد ضد آب و گردو غبار IP68 آخرین پرچمدار خود یعنی اکسپریا زد 3 افتخار می‌کند! ویدئویی که در ادامه می‌بینید این موضوع را به خوبی ثابت می‌کند.

فارنت، اکسپریا زد 3 سونی با برخورداری از این استاندارد قادر است بیش از سی دقیقه را در عمق یک متری آب دوام بیاورد و این شاید همان چیزی باشد که بعث شده در ویدئویی که در ادامه می‌بینید یکی از جالب‌ترین ویدئوهای بازگشایی جعبه را شاهد باشید.

دانلود

در این ویدئو که توسط شرکت Carphone Warehouse به عنوان یکی از بزرگترین توطیع‌کنندگان تلفن همراه در اروپا تهیه شده، شاهد آنباکسینگ یا همان بازگشائی جعبه اکسپریا زد 3 در عمق یک متری زیر آب هسیتم.

طبیعی است که انتظار نداشته باشیم جعبه و حتی سایر ملحقات گوشی مانند شارژر و دفترچه راهنما هم ضدآّ باشند و احتمالا دیگر غیرقابل استفاده خواهند بود اما در هر صورت این ویدئو که کمی چاشنی طنز هم به ان مخلوط شده واقعا دیدنی است!

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.