عنوان زبان دراز ترین دختر جهان برای این دختر 18 ساله آمریکایی Reviewed by Momizat on . دختر 18 ساله آمریکایی معتقد است با داشتن درازترین زبان دنیا می‌تواند رکورد این عنوان را در گینس از آن خود کند. به گزارش مشرق، «آدریان لوئیس» با بیان اینکه طول ز دختر 18 ساله آمریکایی معتقد است با داشتن درازترین زبان دنیا می‌تواند رکورد این عنوان را در گینس از آن خود کند. به گزارش مشرق، «آدریان لوئیس» با بیان اینکه طول ز Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » مطالب خواندنی و جالب » عنوان زبان دراز ترین دختر جهان برای این دختر 18 ساله آمریکایی

عنوان زبان دراز ترین دختر جهان برای این دختر 18 ساله آمریکایی

عکس دختر 18 ساله آمریکایی,عکس دختر آمریکایی,عکس دختر 18 ساله,عکس دختر لخت سکسی,عکس سکسی دختر آمریکایی,عکس دختر داف شاخ آمریکایی

دختر 18 ساله آمریکایی معتقد است با داشتن درازترین زبان دنیا می‌تواند رکورد این عنوان را در گینس از آن خود کند.

به گزارش مشرق، «آدریان لوئیس» با بیان اینکه طول زبان او 10.16 سانتیمتر است، گفت: می توانم زبان خود را به بینی، چانه و حتی چشم هایم برسانم.

این دختر آمریکایی به تازگی با مسوولان ثبت رکوردهای جهانی گینس گفتگویی داشته و منتظر است تا رکورد داشتن درازترین زبان دنیا را از آن خود کند.

آدریان همچنین گفت: زبان مادر، مادربزرگ و پدربزرگم همین ویژگی را داشته و احتمالا داشتن زبان دراز را از آنان به ارث برده ام.

به گزارش روزنامه دیلی میل، در حال حاضر «نیک استوبرل» با داشتن زبانی به طول 9.9 سانتیمتر رکورددار درازترین زبان دنیا است.

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.