کلیپ حاشیه ظریف و کوچک زاده در مجلس / فیلم Reviewed by Momizat on . جلسه غیر علنی مجلس با حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و سید عباس عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای امروز صبح به ریاست علی لاریجانی برگزار شد. ظریف و جلسه غیر علنی مجلس با حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و سید عباس عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای امروز صبح به ریاست علی لاریجانی برگزار شد. ظریف و Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » سیاسی » کلیپ حاشیه ظریف و کوچک زاده در مجلس / فیلم

کلیپ حاشیه ظریف و کوچک زاده در مجلس / فیلم

محبوب کن - فیس نما
جلسه غیر علنی مجلس با حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و سید عباس عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای امروز صبح به ریاست علی لاریجانی برگزار شد. ظریف و عراقچی آخرین روند مذاکرات ایران با ۱+۵ را در جلسه غیر علنی امروز مجلس برای نمایندگان تشریح کردند. اما پس از پایان سخنان ظریف و زمانی که وی قصد ترک مجلس را داشت برای لحظاتی صحن علنی با مشاجره کوچک‌زاده با ظریف به تشنج کشیده شد.
 جزییات ماجرای مشاجره کوچک زاده و ظریف در مجلس+ فیلم
جلسه غیر علنی مجلس با حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و سید عباس عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای امروز صبح به ریاست علی لاریجانی برگزار شد. ظریف و عراقچی آخرین روند مذاکرات ایران با ۱+۵ را در جلسه غیر علنی امروز مجلس برای نمایندگان تشریح کردند.اما پس از پایان سخنان ظریف و زمانی که وی قصد ترک مجلس را داشت، برای لحظاتی صحن علنی با مشاجره کوچک‌زاده با ظریف به تشنج کشیده شد.

در فیلم پیش رو مشاهده می کنید صحبت های رد و بدل شده بین کوچک زطاده و ظریف .

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.