اعدام 9 راننده تاکسی وسط خیابان ! + عکس Reviewed by Momizat on . داعشی ها، برای کنترل اوضاع در مناطق تحت اشغال خود، اعدام و بازداشت مردم به منظور ایجاد رعب و وحشت را در دستور کار قرار داده اند. به گزارش فانوس :، عناصر داعش، 9 داعشی ها، برای کنترل اوضاع در مناطق تحت اشغال خود، اعدام و بازداشت مردم به منظور ایجاد رعب و وحشت را در دستور کار قرار داده اند. به گزارش فانوس :، عناصر داعش، 9 Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » مجله خبری » اعدام 9 راننده تاکسی وسط خیابان ! + عکس

اعدام 9 راننده تاکسی وسط خیابان ! + عکس

محبوب کن - فیس نما
داعشی ها، برای کنترل اوضاع در مناطق تحت اشغال خود، اعدام و بازداشت مردم به منظور ایجاد رعب و وحشت را در دستور کار قرار داده اند.
به گزارش فانوس :، عناصر داعش، 9 راننده تاکسی را در موصل اعدام کردند. “سعید مموزینی” مسؤول تبلیغات حزب دموکرات کردستان عراق اعلام کرد: «عناصر تروریست داعش، تن از رانندگان تاکسی در شهر موصل را اعدام کردند. این افراد به اتهام جاسوسی برای دولت عراق و دولت محلی کردستان عراق اعدام شدند.»

جنایت جدید داعش در سوریه,عکس جنایت داعش در سوریه,عکس اعدام راننده تاکسی,

مموزینی به شبکه السومریه گفت: «داعشی ها، برای کنترل اوضاع در مناطقی که در اشغال خود دارند، اعدام و بازداشت مردم به منظور ایجاد رعب و وحشت را در دستور کار قرار داده اند.» “محمود سورچی” سخنگوی بسیج مردمی در موصل، چهارشنبه شب از اعدام 2007 تن از مردم توسط داعش خبر داده و تاکید کرده بود که در میان اعدامی ها، شماری از شخصیت های سیاسی، افسران و معلمان نیز بوده اند.

جنایت جدید داعش در سوریه,عکس جنایت داعش در سوریه,عکس اعدام راننده تاکسی,اعدام 9 راننده تاکسی +عکس

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.