تجاوز جنسی گروهی داعشی ها به پسر نوجوان در قبال گالکسی اس 4 Reviewed by Momizat on . یک نوجوانِ 14 سالۀ سوری که در اردوگاه های داعش آموزش می دید، پس از نجات از اردوگاه، جزییات تجاوز جمعی را که به او می شد فاش کرد. عکس تزئینی است پایگاه فانوس : ش یک نوجوانِ 14 سالۀ سوری که در اردوگاه های داعش آموزش می دید، پس از نجات از اردوگاه، جزییات تجاوز جمعی را که به او می شد فاش کرد. عکس تزئینی است پایگاه فانوس : ش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » مجله خبری » تجاوز جنسی گروهی داعشی ها به پسر نوجوان در قبال گالکسی اس 4

تجاوز جنسی گروهی داعشی ها به پسر نوجوان در قبال گالکسی اس 4

محبوب کن - فیس نما
یک نوجوانِ 14 سالۀ سوری که در اردوگاه های داعش آموزش می دید، پس از نجات از اردوگاه، جزییات تجاوز جمعی را که به او می شد فاش کرد.
کودک-داعشی  عکس تجاوز جنسی به پسر نوجوان,سکس با پسر نوجوان,تجاوز سکس زوری با پسر نوجوان کودک,سکس گروهی با پسر
عکس تزئینی است
پایگاه فانوس : شبکه العالم: یک نوجوانِ 14 سالۀ سوری که در اردوگاه های داعش آموزش می دید، پس از نجات از اردوگاه، جزییات تجاوز جمعی را که به او می شد فاش کرد.

“بِشر” نوجوانی 14 ساله است که به عنوان نوجوانان خلافت، در ارودگاه های “العکرشی”، “اسامه بن لادن”، “اشبال الخلافه” و “اشبال الزرقاوی” در شهر رقۀ سوریه آموزش می دید.

بشر، فاش کرد که به او، شیوه استفاده از سلاح را آموزش دادند و پس از اهدای گوشی سامسونگ گالکسی اس 4، بارها به او تجاوز کردند.

وی تاکید کرد که یک بار پس از آنکه سعی کرده بود فرار کند، چند نفر به او تجاوز کردند.

بشر پس از آن متوجه شد که این سرنوشت بسیاری از کسانی است که مانند او به داعش ملحق شده اند.

بشر همچنین خاطرنشان کرد که در اردوگاه آموزشی به آنان نحوه سربریدن و انجام عملیات انتحاری را آموختند.

به نوشتۀ وبگاه “الجمهوریه للدراسات” مادرِ این نوجوان، تمام دارایی خود را فروخت تا بتواند پنجاه هزار دلار فراهم کند و پسرش را از دست داعشی ها نجات دهد.

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.