پسر 25 ساله آبادانی که به خاطر بدبینی خواهر جوانش را کشت Reviewed by Momizat on . پسری در اهواز خواهرش را به طرز هولناکی کشت. به گزارش فانوس به نقل از ایران،  وقتی زن 27 ساله‌ای به نام اسما در اهواز کشته شد مأموران پلیس آگاهی آبادان وارد عمل پسری در اهواز خواهرش را به طرز هولناکی کشت. به گزارش فانوس به نقل از ایران،  وقتی زن 27 ساله‌ای به نام اسما در اهواز کشته شد مأموران پلیس آگاهی آبادان وارد عمل Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اجتماعی » پسر 25 ساله آبادانی که به خاطر بدبینی خواهر جوانش را کشت

پسر 25 ساله آبادانی که به خاطر بدبینی خواهر جوانش را کشت

محبوب کن - فیس نما
پسری در اهواز خواهرش را به طرز هولناکی کشت.

جسد، قتل، مرگ برادر بدبین، جان خواهرش را گرفت

داستان بدبینی به خواهر,عاقبت بدبینی,عاقبت دوست پسر bf,داستان سکسی خواهر برادر,داستان سکس با خواهر برادر جنده کیرکلفت کس کون تنگ,

به گزارش فانوس به نقل از ایران،  وقتی زن 27 ساله‌ای به نام اسما در اهواز کشته شد مأموران پلیس آگاهی آبادان وارد عمل شدند و برادر 25 ساله وی به نام ساجد را بازداشت کردند.

تجسس‌ها نشان داد این پسر به دلیل مشکلات خانوادگی خواهرش را به طرز هولناکی کشته است و برای نمایش جرأت خود جسد را به اروندکنار برده تا به فامیل نشان دهد.

مأموران بخش جنایی آبادان بلافاصله در چند اکیپ خود را به اروندکنار رسانده و ساجد را که جسد خواهرش را در دست داشت دستگیر کردند. ساجد در بازجویی علت قتل خواهرش را اختلافات شدید و بدبینی به وی دانست.

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.