زایشگاه سیار، آپشن جدید پراید ایرانی ! + عکس Reviewed by Momizat on . یک مادر باردار که از منطقه هرات و مروست دچار درد زایمان در خودرو پراید شد که او را بلافاصله به بیمارستان فاطمه الزهرا (س) منتقل کردند .   فانوس : اما بعلت دیر ر یک مادر باردار که از منطقه هرات و مروست دچار درد زایمان در خودرو پراید شد که او را بلافاصله به بیمارستان فاطمه الزهرا (س) منتقل کردند .   فانوس : اما بعلت دیر ر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » مجله خبری » زایشگاه سیار، آپشن جدید پراید ایرانی ! + عکس

زایشگاه سیار، آپشن جدید پراید ایرانی ! + عکس

محبوب کن - فیس نما
یک مادر باردار که از منطقه هرات و مروست دچار درد زایمان در خودرو پراید شد که او را بلافاصله به بیمارستان فاطمه الزهرا (س) منتقل کردند .
 http://www.cargeek.ir/images/Manual_X100_EU4_Siemense_CNG.jpg
فانوس : اما بعلت دیر رسیدن به بیمارستان نوزاد در مسیر متولد شد و به دلیل عدم امکان جابجایی وی و با توجه به سردی هوا و احتمال سرما خوردن نوزاد و مادر نوزاد مادر را با خودرو به داخل اورژانس بیمارستان فاطمه الزهرا (س) مهریز رساندند.
و اما سوالی که ذهن  تمامی مسئولین سایپا را درگیر کرده است : بابت این آبشن پراید که خودمان هم خبری ازش نداشتیم ! چند میلیون به قیمتش اظافه کنیم ؟؟!!!
آبشن های جدید پراید,جدیدترین تکنولوژی خودروهای جهان,عکس پیشرفته ترین خودروی جهان,عکس زایمان در خودرو,عکس پراید جدید,عکس سوتی خنده دار پراید ایرانی

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.