جاروبرقی 4 میلیارد تومانی برای جاروی قایق ها و خودروی های لوکس شما ! + عکس Reviewed by Momizat on .   شاید تصور اینکه بتوان یک جارو برقی را با قیمت 4 میلیارد تومان خرید سخت باشد اما این جارو برقی با این قیمت واقعا وجود دارد. در روزهای اخیر، یک جارو برقی ساخته   شاید تصور اینکه بتوان یک جارو برقی را با قیمت 4 میلیارد تومان خرید سخت باشد اما این جارو برقی با این قیمت واقعا وجود دارد. در روزهای اخیر، یک جارو برقی ساخته Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » علمی و تکنولوژی » جاروبرقی 4 میلیارد تومانی برای جاروی قایق ها و خودروی های لوکس شما ! + عکس

جاروبرقی 4 میلیارد تومانی برای جاروی قایق ها و خودروی های لوکس شما ! + عکس

محبوب کن - فیس نما

 گران ترین جارو برقی دنیا به ارزش 4 میلیارد تومان + عکس

شاید تصور اینکه بتوان یک جارو برقی را با قیمت 4 میلیارد تومان خرید سخت باشد اما این جارو برقی با این قیمت واقعا وجود دارد.

در روزهای اخیر، یک جارو برقی ساخته شده با طلای واقعی در اینترنت به فروش رسیده است که گران بهاترین جارو برقی در جهان به شمار می رود و قیمت آن 800 هزار پوند(حدود 7.7 میلیون یوان) است.

فروشنده این جاروبرقی در تبلیغات خود می نویسد: این جاروبرقی به ویژه برای میلیاردرهایی طراحی و ساخته شده که به کیفیت زندگی خود اهمیت می دهند.

این جاروبرقی برای تمیز کردن فرش ها، قایق های شخصی و خودروی لوکس آنان بسیار به کار می رود. وزن این جاروبرقی حدود 7.5 کیلو است و هر کدام دارای شماره سریال مخصوص با ضمانت و گارانتی تعمیر دایمی می باشد.

گران ترین جارو برقی دنیا به ارزش 4 میلیارد تومان + عکس عکس گرانترین جاروبرقی,عکس گرانترین جارو برقی جهان,

گران ترین جارو برقی دنیا

گران ترین جارو برقی دنیا به ارزش 4 میلیارد تومان + عکس

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.