نتایج انتخابات مجلس دهم در تمامی استانها / اصلاح طلب ها یا اصولگراها ،مسئله این است ! Reviewed by Momizat on . با پایان شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، آخرین آمار و نتایج شمارش آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور را در قالب جداو با پایان شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، آخرین آمار و نتایج شمارش آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور را در قالب جداو Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » سیاسی » نتایج انتخابات مجلس دهم در تمامی استانها / اصلاح طلب ها یا اصولگراها ،مسئله این است !

نتایج انتخابات مجلس دهم در تمامی استانها / اصلاح طلب ها یا اصولگراها ،مسئله این است !

محبوب کن - فیس نما

با پایان شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، آخرین آمار و نتایج شمارش آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور را در قالب جداول جداگانه منتشر می‌کند.

لیست امید,نتایج انتخابات مجلس,نتیجه انتخابات مجلس خبرگان,تنیجه انتخابات مجلس دهم,تقلب ردر انتخابات  مجلس دهم,

رای‌گیری برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح جمعه 7 اسفند به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت 23:45 ادامه داشت.

جمعیت واجد شرایط در کشور برای رای دادن در این دوره انتخابات 54 میلیون و 915 هزار و 24 نفر اعلام شده است که شرکت کنندگان در انتخابات 290 نماینده خود را از 207 حوزه انتخابی برای حضور در ساختمان سبز بهارستان از میان 4 هزار و 844 کاندیدا انتخاب کردند. برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حدود 207 حوزه اصلی و 855 حوزه فرعی در فرماندارها و بخشداری‌ها در نظر گرفته شده بود.

آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استانها تا این لحظه به شرح زیر است: (لازم به ذکر است که این نتایج غیررسمی و هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است)

*********************
آخرین نتایج تا ساعت 10:30 شنبه 8 اسفند

 

** تعداد رای دهندگان در هر جدول تا زمان آخرین شمارش است و آراء رسمی متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

استان آذربایجان شرقی
تعداد واجدین رأی دادن:

2/900/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 اهر و هریس بیت‌الله عبداللهی
(اصلاح طلب)
مهدی حسینیان

(اصولگرا)

2 بستان آباد محمد وحدتی‌هلان  مستقل  –
3 بناب ضیاء‌الله اعزازی  اصولگرا  –
4 تبریز، آذرشهر و اسکو
5 سراب و مهربان یوسف داوودی (مستقل)
 مجید نصیرپور (اصلاح طلب)
6 شبستر  معصومه آقاپور(مستقل)
________

(اصولگرا)علی علیلو

7 كلیبر، خداآفرین و هوراند  قلی الله‌قلی زاده 36936 اصولگرا  –
8 مراغه و عجبشیر
9 مرند و جلفا  کریم شافعی

_________

محمد حسن نژاد

10 ملکان سلمان خدادادی 
11 میانه  یعقوب شیویاری اصولگرا  –
 فردین فرمند  مستقل  –
12 ورزقان   رضا علیزاده اصولگرا  –
13 هشترود و چاراویماق  سیدحمزه امینی 15034 مستقل
استان آذربایجان غربی
تعداد واجدین رأی دادن:
2/296/591 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 ارومیه        
   
       
2 بوکان        
3 پیرانشهر و سردشت        
4 خوی و چایپاره        
5 سلماس        
6 ماکو – چالدران – پلدشت و شوط        
7 مهاباد        
8 میاندوآب شاهین‌دژ و تکاب        
   
9 نقده و اشنویه        

 

استان اردبیل
تعداد واجدین رأی دادن:
998/499 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 اردبیل، نمین، نیر و سرعین  رضا کریمی    اصلاح‌طلب  
 صدیف بدری
   اصولگرا  
 اردبیل، نمین، نیر و سرعین  اکبر نیکزاد(اصولگرا)
____________
محمد فیضی(اصلاح‌طلب
2 پارس آباد و بیله سوار        شکور پورحسین

——-

ایرج بیگدلو

3 خلخال و کوثر  بشیر خالقی    اصولگرا  –
4 گرمی  میرحمایت میرزاده    اصلاح‌طلب  –
5 مشگین شهر  ولی ملکی    اصلاح‌طلب  –

 

استان اصفهان
تعداد واجدین رأی دادن:
3/500/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 اردستان سیدصادق طباطبائی نژاد 16033
اصولگرا
 –
2 اصفهان        
   
       
   
     
3 خمینی شهر        
4 سمیرم        
5 شاهین شهر،میمه و برخوار  حسینعلی حاجی دلیگانی    اصولگرا
6 شهرضا و سمیرم سفلی        
7 فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت اکبر ترکی    اصولگرا
 –
8 فلاورجان سیدناصر موسوی لارگانی     اصولگرا  –
9 کاشان و آران و بید گل سید جواد ساداتی‌نژاد  68000  اصولگرا
10 گلپایگان و خوانسار  علی بختیار    اصلاح طلب

11 لنجان  محسن کوهکن    اصولگرا  –
12 مبارکه زهرا سعیدی مبارکه   اصولگرا  –
13 نائین، خور و بیابانک        
14 نطنز و قمصر  مرتضی صفاری نطنزی   اصولگرا

15 نجف آباد وتیران وکرون  ابوالفضل ابوترابی    اصولگرا  –

 

اقلیت های دینی
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 زرتشتیان        
2 کلیمیان  مره‌صدق      
3 مسیحیان آشوری و کلدانی  یوناتن بن کلیا      
4 مسیحیان ارمنی جنوب ایران        
5 مسیحیان ارمنی شمال ایران  کارن خانلری      

 

استان البرز
تعداد واجدین رأی دادن:
1/480/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان        
2 کرج، اشتهارد و فردیس    
 

 

استان ایلام
تعداد واجدین رأی دادن:
434/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به

دور دوم

1 دهلران ، دره شهر و آبدانان        شادمهر کاظم‌زاده

_________

علی‌محمد احمدی

2 ایلام،شیروان، چرداول،ایوان،مهران    

 

استان بوشهر
تعداد واجدین رأی دادن:
691/456 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 بوشهر، گناوه و دیلم عبدالحمید خدری     اصلاح طلب
 –
2 دشتستان محمدباقر سعادت 
 اعتدالی

3 دشتی و تنگستان  سید کمال الدین شهریاری      –
4 کنگان، دیر، جم و عسلویه  سکینه الماسی 41000   اصلاح طلب
استان تهران
تعداد واجدین رأی دادن:
8/500/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه‌یافتگان به دور دوم
1 پاکدشت محمد قمی
   اصلاح‌طلب  –
2 تهران ، ری ، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس        
   
       
   
       
   
       
   
       
   
     
   
     
   
     
   
     
   
     
   
     
   
     
   
     
   
     
   
     
   
3 دماوند و فیروزکوه        
4 رباط کریم و بهارستان        
5 شهریار، ملارد و قدس        
6 ورامین، پیشوا و قرچک  سید حسین نقوی حسینی
  اصولگرا

 

استان چهارمحال و بختیاری
تعداد واجدین رأی دادن:
702/623 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دستگرد        
2 بروجن        خدیجه ربیعی فرادنبه

_____

علی نادری‌فرد

3 شهرکرد  سامان اردشیر نوریال
   اعتدال  –
4 لردگان  محمدخالدی سردشتی      –

 

استان خراسان جنوبی
تعداد واجدین رأی دادن:
598/205 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
 1 بيرجند و درميان و خوسف سید محمد باقر عبادی  59459
 اصولگرا
 2 قاین و زیرکوه  فرهاد فلاحتی
   اصولگرا
 3 نهبندان و سربيشه نظر افضلی    اصولگرا

 4 فردوس،طبس،بشرويه و سرايان محمدرضا امیرحسنخانی   35738  اصولگرا

 

استان خراسان رضوی
تعداد واجدین رأی دادن:
4/260/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 گناباد و بجستان حمید بنایی
   مستقل  –
2 قوچان و فاروج هادی شوشتری
  اصلاح‌طلب
3 فریمان،سرخس، احمدآباد و رضویه احسان قاضی‌زاده
   اصولگرا  –
4 سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن  مقصودی    اصولگرا
سبحانی فر
 اصلاح‌طلب
5 درگز حاتمیان
   اصلاح‌طلب
6 خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی
   
7 چناران و طرقبه  محمد دهقان
   اصولگرا  –
8 تربت‌جام،تایباد و باخرز  رحیمی
   اصلاح‌طلب  –
9 نیشابور و فیروزه    
   
10 کاشمر، بردسكن و خلیل آباد  بهروز بنیادی
   اصلاح‌طلب  –
11 مشهد و کلات
 

   


     –

 
رضا شیران
  اصولگرا
 –
12 تربت حیدریه و مه ولات وزاوه       سعید باستانی

__________

ابوالقاسم خسروی

 

استان خراسان شمالی
تعداد واجدین رأی دادن:
624/300 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 شیروان عبدالرضا عزیزی مستقل
2 بجنورد، مانه، سملقان،جاجرم،گرمه، راز و جرگلان علی اکبری
اصلاح طلب
علی قربانی
اصلاح طلب
3 اسفراین هادی قوامی اصولگرا

 

استان خوزستان
تعداد واجدین رأی دادن:
3/430/258 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
 1 مسجد سلیمان، لالی و هفتگل      
 2 اندیمشک فریدون حسنوند     اصولگرا
 3 رامهرمز و رامشیر        
 4 دزفول عباس پاپی زاده     اصولگرا  –
 5 دشت آزادگان  قاسم ساعدی    اصولگرا  –
 6 شوش  سید رضا راضی نوری
   اصولگرا  –
 7 شوشتر و گتوند  سهراب گیلانی    اصولگرا  –
 8 ایذه و باغملک        
 9 آبادان      
       
     
10 اهواز
     
   
     
 11 بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان حبیب آغاجری
  اصولگرا 

 12 بهبهان        
13 شادگان مجید ناصری نژاد
  اصولگرا 
14 خرمشهر عبدالله سامری    مستقل
 –

 

استان زنجان
تعداد واجدین رأی دادن:
775/820 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی  مرتضی خاتمی  
2 زنجان و طارم        
     
3 خدابنده        احمد بیگدلی

_____

سید البرز حسینی

4 ابهر و خرمدره        محمدرضا خان‌ محمدی

____

محمد عزیزی

 

استان سمنان
تعداد واجدین رأی دادن:
494/710 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب  23688
مستقل  –
2 شاهرود،میامی و بسطام سید حسن حسینی شاهرودی   اصولگرا
 –
3 سمنان ،مهدي شهر، سرخه و شهمیرزاد        
4 دامغان ابالفضل
حسن‌بیگی
   اصولگرا

 

استان سیستان و بلوچستان
تعداد واجدین رأی دادن:
1/685/760 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
 1 ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بنت، لاشار، آشار و آهوران   عبدالناصر درخشان
اصلاح طلب
 2 چابهار، نیكشهر، کنارک و قصر قند عبدالغفور ایران‌نژاد   اصولگرا  –
 3 خاش، میرجاوه، بخشهاي نصرت آباد و کورین  علی کرد    اصولگرا  –
 4 زابل ، زهک،هیرمند،نیمروز و هامون   حبیب‌الله دهمرده   اصولگرا 
احمد‌علی کیخا اعتدالی
 5 زاهدان علیم یارمحمدی   اصلاح طلب
غلامرضا عزیزیان اصلاح طلب  
 6 سراوان ،سیب ، سوران و مهرستان محمدباسط درازهی     

 

استان فارس
تعداد واجدین رأی دادن:
3/374/243 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 آباده و بوانات و خرم بید زارع     اصولگرا   
2 استهبان و نی ریز        فرهاد تهماسبی(اصولگرا)

_________

اصغر مسعودی  مستقل))

3 جهرم        
4 داراب و زرین دشت        عسگری(اصولگرا)

__________

انصاری(اصلاح‌طلب)

5 سروستان، خرامه و كوار داریوش اسماعیلی    اصولگرا  –
6 اقلید  سید حسین افضلی   اصلاح‌طلب
7 سپیدان        
8 شیراز      
 
     
 
9 فسا جمالی نوبندگان     اصولگرا  –
10 فیروز آباد، قیر، كارزین، فراشبند کرم‌پور    اصلاح‌طلب
 –
11 كازرون  رضازاده    مستقل  –
12 لارستان و خنج و گراش جمشید جعفر‌پور   اصولگرا
13 لامرد و مهر  محسن علوی    اصلاح‌طلب  –
14 مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد      
15 ممسنی  مسعود گودرزی    اصلاح‌طلب  –

 

استان قزوین
تعداد واجدین رأی دادن:
887/165 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 بوئین زهرا و آوج  بابایی    اصلاح‌طلب  –
2 تاکستان  بهمن طاهر‌خانی   اصلاح‌‌طلب  –
3 قزوین، آبیک و البرز        
     

 

استان قم
تعداد واجدین رأی دادن:
768/730 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 قم احمد امیرآبادی اصولگرا
علی لاریجانی اصولگرا
مجتبی ذوالنوری اصولگرا

 

استان کردستان
تعداد واجدین رأی دادن:
1/161/536 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان

به دور دوم

1 بیجار  حمدالله کریمی    
2 سقز و بانه  محسن بیگلری    اصلاح‌طلب  –
3 سنندج، دیواندره، كامیاران        
     
4 قروه و دهگلان  علی محمد مرادی      –
5 مریوان و سرو آباد        منصور مرادی(مستقل)

__________

امید کریمیان( اصلاح‌طلب)

 

استان کرمان
تعداد واجدین رأی دادن:
2/038/878 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 بافت، رابر و ارزوئیه  علی برز بختیاری    اصلاح‌طلب  –
2 بم، ریگان، فهرج و نرماشیر  علی نیکزاد    اصلاح‌طلب  –
3 جیرفت و عنبر آباد  یحیی کمالی‌پور    مستقل  –
4 رفسنجان و انار  احمد محمدی    اصلاح‌طلب
5 زرند و كوهبنان  حسین امیری‌خانمکانی    اصلاح طلب

6 سیرجان و بردسیر  شهباز حسن‌پور    مستقل  –
7 شهر بابک  علی اسدی کرم    اصلاح‌طلب  –
8 كرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی    اصولگرا  –
     
9 کهنوج ، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب  احمد حمزه    اصلاح‌طلب  –

 

استان کرمانشاه
تعداد واجدین رأی دادن:
1/507/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 اسلام آباد غرب و دالاهو  حشمت‌الله فلاحت‌پیشه    اصولگرا  –
2 پاوه،جوانرود،ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهاي سر قلعه و جیگران  شهاب نادری    اصولگرا  –
3 سنقر سید جواد حسینی‌کیا    اصولگرا
4 قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب فرهاد تجری  30730
 اصولگرا  –
5 کرمانشاه  عبدالرضا مصری    اصولگرا  محمد کرمی‌راد
(اصولگرا)
سید قاسم جاسمی   اصولگرا   سید سعید حیدری طیب
(اصولگرا)


 –
6 كنگاور، صحنه، هرسین حسن سلیمانی 49816
مستقل  –

 

استان کهگیلویه و بویراحمد
تعداد واجدین رأی دادن:
517/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 کهگیلویه ، بهمئی و چرام و لنده  عدل هاشمی‌پور    اصولگرا  –
2 گچساران و باشت  غلامرضا تاجگردون    اصلاح‌طلب  –
3 بویراحمد و دنا        
استان گلستان
تعداد واجدین رأی دادن:
1/288/536 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 گرگان وآق قلا        
       
2 گنبدکاووس قرجه‌طیار     اصلاح طلب

3 رامیان و آزادشهر  علیرضا ابراهیمی‌فرد    مستقل  –
4 علی آبادکتول  اسدالله قرخانی    مستقل  –
5 مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه      
6 کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان      

 

استان گیلان
تعداد واجدین رأی دادن:
1/861/370 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 رشت  غلامعلی جعفرزاده    
       جبار کوچکی‌نژاد(اصولگرا)

____________

ولی‌الله عظمتی

        سید علی آقازاده(اصولگرا)

__________

محمدصادق حسنی

2 آستارا  ولی داداشی    اصولگرا  –
3 آستانه‌اشرفیه  محمدحسین قربانی    
4 بندر انزلی        
5 رودبار      
6 رودسر و املش  اسدالله عباسی 40047
اصولگرا  –
7 صومعه‌سرا        
8 تالش، رضوانشهر و ماسال  محمود شکری      
9 فومن و شفت        
10 لاهیجان و سیاهکل        
11 لنگرود      

 

استان لرستان
تعداد واجدین رأی دادن:
1/409/036 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 خرم آباد و دوره        
       
2 بروجرد      علاءالدین بروجردی،
_____

هادی مقدسی

       عباس گودرزی،

_____

فاطمه مقصودی

3 سلسله و دلفان  علی رستمیان    اصولگرا  –
4 پلدختر        
5 کوهدشت و رومشکان      
6 دورود و ازنا        حسین گودرزی

__________

مجید کیانپور

7 الیگودرز        

 

استان مازندران
تعداد واجدین رأی دادن:
2/235/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 آمل یوسفیان ملا    اصولگرا(رهروان ولایت)
 
2 بابل  علی نجفی خوش‌رودی    اصلاح‌طلب
       حسین نیازی

_______

همت‌الله طاهر‌نژاد دلداری

3 بابلسر و فریدونکنار ولی الله نانواکناری   اصولگرا

4 بهشهر، نکا و گلوگاه علی محمد شاعری  
 
5 ساری و میاندورود        
     
6 قائمشهر، سوادکوه و جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی        
7 نور و محمود آباد        
8 نوشهر و چالوس  احمد لاشکی   اصولگرا
 –
9 تنکابن، رامسر و عباس آباد شمس‌الله شریعت‌نژاد
     –

 

استان مرکزی
تعداد واجدین رأی دادن:
1/047/670 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان

به دور دوم

1 اراک، کمیجان و خنداب        
     
2 تفرش، آشتیان و فراهان  محمد حسینی    اصلاح‌طلب
3 خمین  محمد ابراهیم رضایی    اصولگرا  –
4 ساوه و زرندیه     منصوری(مستقل)
——

خانم میرگلو بیات(اصولگرا)

5 شازند        
6 محلات و دلیجان  علیرضا سلیمی    اصولگرا  –

 

استان هرمزگان
تعداد واجدین رأی دادن:
1/119/093 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 بندر عباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر  حسین هاشمی تختی‌پور    اصولگرا  –
 احمد مرادی
 اصولگرا
 محمد آشوری تازیانی
   اصولگرا
2 بندر لنگه و بستك و پارسیان      خالد زمزم‌نژاد

________

احمد جباری

3 میناب، رودان،جاسک، سیریک و بشاگرد  سید مصطفی ذوالقدر    اصلاح‌طلب  –

 

استان همدان
تعداد واجدین رأی دادن:
1/441/976 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده ‌منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
1 اسدآباد اکبر رنجبرزاده    اصولگرا

2 بهار و کبودرآهنگ محمدعلی پورمختار    اصولگرا  –
3 تویسرکان  محمد مهدی مفتح    اصولگرا  –
4 رزن حسن لطفی
(اصلاح طلب)
 عطاءالله سلطانی‌صبور

(اصولگرا)

5 ملایر  محمد کاظمی   اصلاح طلب  احد آزادیخواه
(اصولگرا)
 –      
6 نهاوند حسن بهرام‌نیا    اصولگرا

7 همدان و فامنین        
       

 

استان یزد
تعداد واجدین رأی دادن:
665/504 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان

به دور دوم

1 اردکان      
2 بافق، مهریز، ابرکوه،

خاتم و بهاباد

       
3 تفت و میبد کمال دهقانی   اصلاح‌طلب
 –
4 یزد ،اشکذر، ندوشن و

سورک

 سید ابوالفضل موسوی کوچه بیوکی    اصلاح‌طلب  _

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.